gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Deli - Zalim Dünya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

alkol aldım olmadı esrar çektim olmadı damardan eroin vurdum
    koca dünya durmadı (x2)

zalim dünya
    hain dünya (x2)

jilet attım olmadı
    adam vurdum olmadı
    sonunda intihar ettim
    koca dünya durmadı (x2)

zalim dünya
    hain dünya (x6)

duyyyyyyyy

Grup Deli - Zalim Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gökçen - Deli Kurt

Grup Gökçen - Deli Kurt

Zaman dursun, yürekler sussun Biz burdayız çakallar kaçsın Sen ey gafil artık çok geç Sözümüz var, özümüz var, adımız deli kurt. Sıkı sımsıkı yürek koç yürek Deli kurtlar buyruk alacak O gün gelecek, şafak sökecek Bu destan hiç bitmeyecek Oralarda uzun yollar O yollarda uçurumlar Söküp atmalı zincirleri GÖKÇEN der ki; yemin ettik, andımız Deli Kurt. Sıkı sımsıkı yürek koç yürek Deli kurtlar...
  2. Grup Deli - Lamba

Grup Deli - Lamba

elektrikler söndü önümü göremiorum her taraf karanlık çok fena bana lazım bi lamba elektrikler söndü önümü göremiorum her taraf karanlık çok fena bana lazım bi lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lamba lan karı kalksana mumalrı yaksana kocan elden gidiyor gidiyor gidiyor çaresine baksana lan karı kalksana mumalrı yaksana kocan...
  3. Grup Deli - Ablam

Grup Deli - Ablam

ah ayağında harley botlar kıçında mango kotlar gece gündüz dolaşıyor akmerkezlerde ablam ah elnde cep telefonu kontörü hiç bitmez açlık sefalet nedir ablam bunları bilmez ah ayağında harley botlar kıçında mango kotlar gece gündüz dolaşıyor akmerkezlerde ablam ah ayağında harley botlar kıçında mango kotlar gece gündüz dolaşıyor zafer plazada ablam ah elinde cep telefonu kontörü hiç bitmez...
  4. Grup Çığ - Deli Gönül

Grup Çığ - Deli Gönül

Perisan haller ey Gönül Gitmedigin yol kaldi mi Yük edip de cekmedigin Dert kaldi mi deli Gönül Aptal gönül, garip Gönül, bilmez gönül Sevdalara salan sensin Gün gecer ömür neylesin Hangi muradi beklersin Dünya, yalan deli gönül Aptal gönül, garip gönül, bilmez gönül
  5. Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Dertli dünyaya ettiğinden bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden ayrılık ne demek Bir gün orda bir gün burda duygular karışık Kalbim talimli tam yerinden kopmaya alışık Git işine yıkıl karşımdan Ne hayır gördüm aşkından Yar toprağından taşından Ne istediysem boş Ne yazık ki aklım şaşmış Nasıl Allah korkun varmış Deli dünya kimlere kalmış Ne istediysem boş Deli dünya dünya şansım yok Kimi...

Sayfayı Paylaş