gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Destan - Ben Ölürse

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

batan bir qüneş qibi ayrıLdık ne ağLadık ne sözümüz bu dedik mutLuLuk diLemeden ayrıLdık
    ne bir eL ne bir mendiL saLLadık

sen bende ben öLürsem öLürsün
    sen öLürsen ben zaten öLürüm!!!

biten bir şafak qibi ayrıLdık
    ne eLveda ne sadece sarıLdık
    hiç bir söz söyLemeden ayrıLdık
    ne bir yaş nede biraz ağLadık

sen öLürsen ben zaten öLürüm!!!

kayan bir yıLdız gibi ayrıLdık
    ne konuştuk ne sonumuz bu dedik
    hoşçakaL diyemeden ayrıLdık
    ne bir sır ne bir umut sakLAdık

sen öLürsen ben zaten öLürüm

sen öLürsen ben zaten öLürüm ben zaten öLürüm...
    BAEN ZATEN ÖLÜRÜM!!!

Grup Destan - Ben Ölürse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup seksendört-Ölürüm hasretinle

Grup seksendört-Ölürüm hasretinle

ölürüm hasretinle notaları Seksendört - Ölürüm Hasretinle Gördün mü bak bizden öteside varmış. Yaşananların hepsi meğer birer yalanmış. Kaderimde bu da mı vardı? Sevdiğimi başkalarıyla, Göreceksem eğer kör olsun bu gözler, Görmeyeyim bir daha.. Yar ellerin nerde? Ya benide götür,ya da gitme. Bilirsin sensiz ben hiç yaşayamam ki Ölürüm hasretinle. Geceler uykusuz geçer oldu ömrümde....
  2. Grup 84 - ÖLürüm HasretinLe (akor)

Grup 84 - ÖLürüm HasretinLe (akor)

Am G F Em Gördün mü bak, bizden ötesi de varmış Am G F Em Yaşananların hepsi meğer birer yalanmış Am G Kaderimde bu da mı vardı F G Sevdiğimi başkalarıyla Em F Göreceksem eğer kör olsun bu gözler G F Em Görmeyeyim bir daha Am G F G Yar ellerin...
  3. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 3)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 3)

ölürüm hasretinle akor gördünmü bak akor gördün mü bak gördün mü bizden öteside varmış gördünmü bizden öteside varmış ıntro:Em-F-Em-F-Em-G-F-Em-F-Em-F-G-Am Am G F Em gördünmü bak bizden öteside varmış Am G F Em yaşananların hepsi meğer birer yalanmış ( Am G F G tekrar(kaderimde budamı vardı sevdiğimi...
  4. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 4)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 4)

Am G F Em gördüm mü bak bizden ötesi de varmış, Am G F Em yaşananların hepsi meğer birer yalanmış, C5 B5 A5 G5 kaderimde bu da mı vardı sevdiğimi başkalarıyla, B5 A5 G F Em göreceksem eğer kör olsun bu gözler görmeyeyim bir daha E5/F5/G5/Am G...
  5. Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 5)

Grup 84 - Ölürüm Hasretinle - AKOR (versiyon 5)

intro:Am Em F G -Em- Am G F Em - Em F Em F Em... Am G F Em Gördün mü bak bizden ötesi de varmış Am G F Em Yaşananların hepsi meğer birer yalanmış Am G Kaderimde buda mı vardı F G Em Sevdiğimi başkalarıyla göreceksem eğer F G F Em Kör olsun bu gözler görmeyeyim bir...

Sayfayı Paylaş