gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Dönence - Ayrılığın Ertesi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir sabah uyandığında yoksam ben yanında Yanlızlığa sor görmüştür beni,kabuslarımı,korkularımı Geceler saklar yanlızlığımı
    Gündüzler görmez sensizliğimi
    Hepbu terk edişlerde korkularımla yüzleştim ben sensiz
    Haketmiyorsun belki beni yalancı dünyanda
    Yanlızlığa mahkumum ben belki
    Kısa bir ak şarkısıymış,bizimki hep yalanmış
    Sahtekar sevgilim,sahte dünyam
    Yanlızlığımı örtmüşler

Grup Dönence - Ayrılığın Ertesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır?

ertesi gün hapı markaları Doğum korunma yöntemlerinden birisi olan ertesi gün hapıyla ilgili tüm merak ettikleriniz bilmeniz gerekenler Ertesi gün hapı nedir? Ertesi gün hapı, herhangi bir doğum kontrol yöntemi kullanılmadan girilen ilişki sonrasında, oluşabilecek gebeliği önlemeye, rahim iç tabakasını muhtemel bir gebeliğin yerleşmesine elverişsiz hale getirmeye yarayan ilaçlardır. Adet...
  2. Ertesi gün hapı adeti geciktirirmi

Ertesi gün hapı adeti geciktirirmi

ertesi gün hapı adet geciktirirmi ertesi gün hapı adeti geciktirirmi adeti etkilermi günü geciktirimi nedenler ertesi gün hapı, ertesi gün hapı kullanımı, ertesi gün hapı nasıl kullanılır, ertesi gün hapı adet, ertesi gün hapı adet düzensizliği, ertesi gün hapı adet gecikmesi, ertesi gün hapı adet geciktirirmi, ertesi gün hapı adeti geciktirirmi, ertesi gün hapı adet düzeni, ertesi gün hapı...
  3. Ertesi gün hapı kullanan varmı?

Ertesi gün hapı kullanan varmı?

istenmeyen gebelik kürtaj Selam kızlar, asla bir doğum kontrol yöntemi olmamakla beraber önlem alınmadanilişkiye girildiyse kullanılması önerilir Haplar cinsel ilişki sonrasında kadın tarafından ilk 72 saat içinde mümkün olduğunca erken alınmalıdır. Ürün ilişkiden sonra ne kadar çabuk alınırsa, gebeliği önleme şansı o derece yüksektiAcil korunma hapları gebelik riskini %75-90 azaltır. Yani...
  4. gebelik ve ertesi gün hapı

gebelik ve ertesi gün hapı

kocamla ılıskıden yaklasık 29 saat sonra ertesı gun hapı aldım birincısını ıctıkten 15 saat sonra ıkıncısını ıctım bı etkı goremedım kuskulanmalımıyım? 2 aylık evlıyız ve bebek dusunmuyoruz suanda sımdıden tesekkurler..
  5. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??

Sayfayı Paylaş