gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş Biyografisi

Konu, 'YerLi sanatçı biyoqrafiLeri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Alper Gür, 03/12/1980 İstanbul doğumlu
    Ortaokul ve liseyi Tercüman kolejinde tamamladı, çeşitli kurslar ve özel hocalardan müzik eğitimi aldı. Liseden sonra Müjdat Gezen sanat merkezinde müzik eğitimine başladı, halen devam ediyor.
    Grupta klavye ve akordeon çalıyor.
    Hobileri: seyahat etmek, bisiklete binmek, sinema ve tiyatroya gitmek.

Alper, yemek yemeyi çok seviyor. Grubun en tonton elemanı. Cevat ve Can ondan daha çok yiyor gibi görünseler de Alper kiloları alan taraf oluyor. Ama o da, hayranları da bu durumdan oldukça memnun. Alper müzikle ilgilenmeseydi büyük bir ihtimalle makine mühendisi olacaktı. Daha önceki hayatında da galiba kamyon şoförüydü.

Can Çelebi,

16/03/1981 İstanbul doğumlu
    50.Yıl Tahran Lisesinden mezun
    Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği bölümünde okuyor.
    Grupta klasik gitar çalıyor.
    Hobileri: müzik dinlemek, tatil yapmak.

Can grubun en sessiz üyesi ama özellikle uykusuzken onu susturmak imkansız. Gitara aşık. Beste yaparken ya da gitar çalışırken gitara sarılarak uyuya kaldığı çok olmuş. Müzikte öğrenmenin sınır olmadığını düşünüyor. Can müzisyen olmasaydı yine müzisyen olurdu. Belki İşletme Fakültesi'ne giderdi ama yine gitar çalacaktı.

Cevat Öztürk,

25/11/1980 İstanbul doğumlu
    50.Yıl Tahran Lisesinden sonra Güneş Koleji'nde öğrenimini tamamladı.
    Üniversiteye hazırlanıyor.
    Grupta akustik gitar çalıyor.
    Hobileri: spor yapmak, uyumak, yüzmek.

Cevat, grubun en hiperaktif elemanı. Yerinde duramıyor. Müziğe aşık ve dans etmeye bayılıyor. Grup elemanları için en zor şey Cevat'ı uyurken uyandırmak. Hatta bir keresinde Ankara'da TRT için bir programa hazırlanırken Cevat'ı uyandıramayınca otel odasının kapısını zorla açmak zorunda kalmışlar. Bu arada Cevat konservatuarın yanı sıra Tıp Fakültesi'ni kazanıp Jinekolog olmak istiyor. Eeee.. ne de olsa okumanın sonu yok.

Grup Düş Biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  2. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  3. Grup Düş - Serçe

Grup Düş - Serçe

Dalga dalga saçları Demin ellerimin arasındaydı Yumuşak sıcak bakışları Yeniden hayallerimde kaldı İlk defa isyan ediyorum kaderime Üç beş günlük sevgimi Şimdi çoktan yeller aldı Neler yaptım ben Neler koptu yüreğimden İlk defa isyan ediyorum kaderime Tüm gücüm tükeniyor Bakamıyorum artık göklere Avcumun içinde Sana benzeyen bir küçük serçe Her an kaçacak gibi Gözlerime bakıp çırpınıyor...
  4. Grup Düş - Güller

Grup Düş - Güller

Sen aşkı benden çaldın Geri vermedin seneler oldu Yorgun kalbim mecburen sustu Sana gül dedim senin yaptığını Dikenler bile bana yapmadı Sen gülsen ben neden soldum Madem kurudu dallar Kuşları susturdum Kalbimde hatıralar Zamanı durdurdum Hayat geçiyor gidiyor ben geçmiyorum Evde saatlere hiç bakmıyorum Gece bile perdelerimi açmıyorum Döner gelirsin diye beklemiyorum Hiç bir baharı...
  5. Grup Düş - Bilseydim

Grup Düş - Bilseydim

Bİlseydİm Sonunu Sewermİydİm HİÇ O Vefasiz GÖzlerİne Dalarmiydim Saatlerce GÖzlerİne MuhtaÇ Olsam Bİle O Masum GÜlÜŞÜnle Akip Gİderdİ Zaman Aklim Hala O GÜnlerde SÖyle Bu Yalan SewİŞİn Daha KaÇ Can Yakacak Kİm Bİlİr KaÇ GÖzyaŞi Akacak Her Gece Ayni Karanlik Ayni Sensİzlİk Bİr Resme Mahkum Oldu Ümİtlerİm Sewgİlİm Yİne Senİ Özledİm Dayanamiyor YÜreĞİm Ne Hallerdeyİm Sewgİlİm HerŞey...

Sayfayı Paylaş