gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Gel Etme

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hatırla ilk defa Bir yıldız altında Aşkımı sildiğin
    Gözlerimin yaşında

Sensizlik alır beni
    Götürür karanlığa
    Biliyorum uzaktasın
    Yıldızlar altında

Gel etme gözlerim
    Yaşlarla doldu
    Bak kimse silmiyor
    Hani zamanla kururdu

Aşkımız dillerden
    Dillere gezerken
    Bir yıldız altında
    Buluşsaydık yeniden

(şiir kısmı)

gel etme be gülüm
    gözlerim yaşlarla doldu
    bak kimse silmiyor
    hani zamanla kururdu
    kurumadı işte
    karıştı denizlere
    her yağmurlu günde
    düşecek ellerine...

Grup Düş - Gel Etme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Yeterdi Bana

Grup Düş - Yeterdi Bana

Bir defaya mahsus başbaşa kalsak Mehtabın altında yüzyüze dursak Şarkılar söylense aşklara dair Karanlık geceden cesaret alsak Sessizce ellerinden tutsam Sıcak nefesin yüzüme vursa Gözlerin gözlerime baksa yeterdi bana
  2. Grup Düş - İçelim

Grup Düş - İçelim

grup düş içelim Deli deli oldum yine yar yar yar yar yar diye Saçımı başımı yoldurdu dargınım dargınım sevgiliye Şu üç günlük dünyada yandım sevgili diye Unutmakmış tek çare E haydi dostlar şerefe İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyayı Bir değil iki değil dört sayalım İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyanın Of anasını...
  3. Grup Düş - Güle Güle

Grup Düş - Güle Güle

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda Kadere karşı gelinmez bir daha yazmak çocukça Yazılan silinmiyor öğrendim sonunda Kadere karşı gelinmez bir daha yazmak saçma Alışırız bu ayrılığa zamanla Hadi dön ve git beni unut Zaten zordu biliyorduk İmkansız bir aşktan Mucizeler bekliyorduk Bilki kolay değil ağlamamak İnan çok zor dayanmak Ölümüne sevsem bile...
  4. Grup Düş - Doğum Günü

Grup Düş - Doğum Günü

Hiçbir söz acıtmıyor artık kalbimi Sevgiye inanmıyorum Seni sensiz yaşadım bir resimde Gel gör ki bugün yapamıyorum Bugün doğum günün Dile benden ne dilersen Diyemedim yanıyor içim Bugün doğumgünün Sarılıpta öpemedim Kaderimi yenemedim Hadi yakın tüm mumları Bir tanede fazla yakın Ömrümü verdim ona Benide bir mumdan sayın Söndürün ışıkları Son kez onun için yanayım Yavaş yavaş giderken...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş