gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Kör

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani duygular saklı kalır yalnızlığında Boğulmaktan korkarsın gözyaşlarında Hani söylerdin ya sevmekten kaçma
    Neden sus diyorsun anladın mı yoksa

Anlarsan anla,istersen anla
    Yetti canıma

Sen söylenmeyen söz
    Kalbimde açan bir gül kadar hoş
    Sen yanımda olsan da
    Beni görmeyecek kadar
    Beni görmeyecek kadar Kör

Grup Düş - Kör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  2. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  3. Grup Düş - Serçe

Grup Düş - Serçe

Dalga dalga saçları Demin ellerimin arasındaydı Yumuşak sıcak bakışları Yeniden hayallerimde kaldı İlk defa isyan ediyorum kaderime Üç beş günlük sevgimi Şimdi çoktan yeller aldı Neler yaptım ben Neler koptu yüreğimden İlk defa isyan ediyorum kaderime Tüm gücüm tükeniyor Bakamıyorum artık göklere Avcumun içinde Sana benzeyen bir küçük serçe Her an kaçacak gibi Gözlerime bakıp çırpınıyor...
  4. Grup Düş - Gel Etme

Grup Düş - Gel Etme

Hatırla ilk defa Bir yıldız altında Aşkımı sildiğin Gözlerimin yaşında Sensizlik alır beni Götürür karanlığa Biliyorum uzaktasın Yıldızlar altında Gel etme gözlerim Yaşlarla doldu Bak kimse silmiyor Hani zamanla kururdu Aşkımız dillerden Dillere gezerken Bir yıldız altında Buluşsaydık yeniden (şiir kısmı) gel etme be gülüm gözlerim yaşlarla doldu bak kimse silmiyor hani zamanla...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş