gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Serçe

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dalga dalga saçları Demin ellerimin arasındaydı Yumuşak sıcak bakışları
    Yeniden hayallerimde kaldı
    İlk defa isyan ediyorum kaderime

Üç beş günlük sevgimi
    Şimdi çoktan yeller aldı
    Neler yaptım ben
    Neler koptu yüreğimden
    İlk defa isyan ediyorum kaderime

Tüm gücüm tükeniyor
    Bakamıyorum artık göklere
    Avcumun içinde
    Sana benzeyen bir küçük serçe

Her an kaçacak gibi
    Gözlerime bakıp çırpınıyor
    Kanatlanıp gitmesi
    Bana ayrılığı anlatıyor

Grup Düş - Serçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - İçelim

Grup Düş - İçelim

grup düş içelim Deli deli oldum yine yar yar yar yar yar diye Saçımı başımı yoldurdu dargınım dargınım sevgiliye Şu üç günlük dünyada yandım sevgili diye Unutmakmış tek çare E haydi dostlar şerefe İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyayı Bir değil iki değil dört sayalım İçelim bu gece zil olalım Görelim dibini sevdiğimize varalım Bütün dünyanın Of anasını...
  2. Grup Düş - Güle Güle

Grup Düş - Güle Güle

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda Kadere karşı gelinmez bir daha yazmak çocukça Yazılan silinmiyor öğrendim sonunda Kadere karşı gelinmez bir daha yazmak saçma Alışırız bu ayrılığa zamanla Hadi dön ve git beni unut Zaten zordu biliyorduk İmkansız bir aşktan Mucizeler bekliyorduk Bilki kolay değil ağlamamak İnan çok zor dayanmak Ölümüne sevsem bile...
  3. Grup Düş - Gel Etme

Grup Düş - Gel Etme

Hatırla ilk defa Bir yıldız altında Aşkımı sildiğin Gözlerimin yaşında Sensizlik alır beni Götürür karanlığa Biliyorum uzaktasın Yıldızlar altında Gel etme gözlerim Yaşlarla doldu Bak kimse silmiyor Hani zamanla kururdu Aşkımız dillerden Dillere gezerken Bir yıldız altında Buluşsaydık yeniden (şiir kısmı) gel etme be gülüm gözlerim yaşlarla doldu bak kimse silmiyor hani zamanla...
  4. Grup Düş - Doğum Günü

Grup Düş - Doğum Günü

Hiçbir söz acıtmıyor artık kalbimi Sevgiye inanmıyorum Seni sensiz yaşadım bir resimde Gel gör ki bugün yapamıyorum Bugün doğum günün Dile benden ne dilersen Diyemedim yanıyor içim Bugün doğumgünün Sarılıpta öpemedim Kaderimi yenemedim Hadi yakın tüm mumları Bir tanede fazla yakın Ömrümü verdim ona Benide bir mumdan sayın Söndürün ışıkları Son kez onun için yanayım Yavaş yavaş giderken...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş