gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Yaz Gelse

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bİr Yaz Daha Bİttİ HoŞÇakal AŞkim Bİr RÜzgar Estİ GeÇtİ
    DeİŞtİrdİ Mewsİmİ
    Soldu TÜm Yapraklari
    Ve Aldi GÖtÜrdÜ Benİ

Aci Verİyor Bana Her DÜŞen Yaprak
    Ne ZormuŞ GÜneŞsİz Sicak Kalmak

Burda YaĞan YaĞmur
    Bİr Denİz Oldu
    Ama Her Yer SoĞuk
    GÖkte Bİr Yildiz Bİle Yok
    Bİr Mİsafİrİm Sayiyorum GÜnlerİ
    Nasil ÖzlemİŞİm Senİ
    Ahh Bİr Yaz Gelse(2x)

Bİr Yaz Daha Bİttİ
    HoŞÇakal AŞkim
    Bİr RÜzgar Estİ GeÇtİ
    Ve Aldi GÖtÜrdÜ Benİ

Aci Verİyor Bana Her DÜŞen Yaprak
    Ne ZormuŞ GÜneŞsİz Sicak Kalmak

Burda YaĞan YaĞmur
    Bİr Denİz Oldu
    Ama Her Yer SoĞuk
    GÖkte Bİr Yildiz Bİle Yok
    Bİr Mİsafİrİm
    Sayiyorum GÜnlerİ
    Nasil ÖzlemİŞİm Senİ
    Ahh Bİr Yaz Gelse(2x)

Grup Düş - Yaz Gelse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  2. Grup Düş - Serçe

Grup Düş - Serçe

Dalga dalga saçları Demin ellerimin arasındaydı Yumuşak sıcak bakışları Yeniden hayallerimde kaldı İlk defa isyan ediyorum kaderime Üç beş günlük sevgimi Şimdi çoktan yeller aldı Neler yaptım ben Neler koptu yüreğimden İlk defa isyan ediyorum kaderime Tüm gücüm tükeniyor Bakamıyorum artık göklere Avcumun içinde Sana benzeyen bir küçük serçe Her an kaçacak gibi Gözlerime bakıp çırpınıyor...
  3. Grup Düş - Gel Etme

Grup Düş - Gel Etme

Hatırla ilk defa Bir yıldız altında Aşkımı sildiğin Gözlerimin yaşında Sensizlik alır beni Götürür karanlığa Biliyorum uzaktasın Yıldızlar altında Gel etme gözlerim Yaşlarla doldu Bak kimse silmiyor Hani zamanla kururdu Aşkımız dillerden Dillere gezerken Bir yıldız altında Buluşsaydık yeniden (şiir kısmı) gel etme be gülüm gözlerim yaşlarla doldu bak kimse silmiyor hani zamanla...
  4. Grup Düş-gel etme(akor)

Grup Düş-gel etme(akor)

Gel Etme Bm A ) Hatırla ilk defa bir yıldız altında ) G A Bm )2 Aşkımı sildiğin gözlerinin yaşında ) Em Sensizlik alır beni Bm Götürür karanlığa Bm Biliyorum uzaktasın F# Yıldızlar altında Bm A ) Gel etme gözlerim yaşlarla doldu ) G A Bm )2 (nakarat) Bak kimse silmiyor hani zamanla kururdu ) (Tekrar) Em Aşkımız dillerden Bm Dillere gezerken Em Bir yıldız altında...
  5. Pozitif düşünce grubu

Pozitif düşünce grubu

pozitif düşünce pozitif düşünce video hamilelikte Sevgi dolu melekler... Benim gibi pozitif dusunen, zor olsada olumsuzlari olumluya cevirebilen yada cevirmeyi deniyenler , grubumuza hgeldinizzzzzz. Pozitif enerjimizi bu sayfada paylasabilir boylece tum evrene o guzel enerjiyi dagitabiliriz ... sevgi dolu opucukler

Sayfayı Paylaş