gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Düş - Yeterdi Bana

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir defaya mahsus başbaşa kalsak Mehtabın altında yüzyüze dursak Şarkılar söylense aşklara dair
    Karanlık geceden cesaret alsak
    Sessizce ellerinden tutsam
    Sıcak nefesin yüzüme vursa
    Gözlerin gözlerime baksa yeterdi bana

Grup Düş - Yeterdi Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Son Sahne

Grup Düş - Son Sahne

Madem ayrılık var birazdan Durma söyle bana bittiğini söyle Madem bu son bakışmalar seninle Durma söyle hadi elveda de Son dakikalar son bakışmalar Geçiyor gözlerimizden Bırak kendini çok özel bu gece Ayrılık var seninle oyun bitiyor bu gece Bırak kendini son yıldızız seninle Tut biraz ellerimi bu son saniye (sahne) Bugün yine güneş doğacak Ama sensiz parlayacak Beni ısıtmayacak Sokaklar...
  2. Grup Düş - Serçe

Grup Düş - Serçe

Dalga dalga saçları Demin ellerimin arasındaydı Yumuşak sıcak bakışları Yeniden hayallerimde kaldı İlk defa isyan ediyorum kaderime Üç beş günlük sevgimi Şimdi çoktan yeller aldı Neler yaptım ben Neler koptu yüreğimden İlk defa isyan ediyorum kaderime Tüm gücüm tükeniyor Bakamıyorum artık göklere Avcumun içinde Sana benzeyen bir küçük serçe Her an kaçacak gibi Gözlerime bakıp çırpınıyor...
  3. Grup Düş - Kör

Grup Düş - Kör

Hani duygular saklı kalır yalnızlığında Boğulmaktan korkarsın gözyaşlarında Hani söylerdin ya sevmekten kaçma Neden sus diyorsun anladın mı yoksa Anlarsan anla,istersen anla Yetti canıma Sen söylenmeyen söz Kalbimde açan bir gül kadar hoş Sen yanımda olsan da Beni görmeyecek kadar Beni görmeyecek kadar Kör
  4. Grup Düş - Güller

Grup Düş - Güller

Sen aşkı benden çaldın Geri vermedin seneler oldu Yorgun kalbim mecburen sustu Sana gül dedim senin yaptığını Dikenler bile bana yapmadı Sen gülsen ben neden soldum Madem kurudu dallar Kuşları susturdum Kalbimde hatıralar Zamanı durdurdum Hayat geçiyor gidiyor ben geçmiyorum Evde saatlere hiç bakmıyorum Gece bile perdelerimi açmıyorum Döner gelirsin diye beklemiyorum Hiç bir baharı...
  5. Grup Düş - Bilseydim

Grup Düş - Bilseydim

Bİlseydİm Sonunu Sewermİydİm HİÇ O Vefasiz GÖzlerİne Dalarmiydim Saatlerce GÖzlerİne MuhtaÇ Olsam Bİle O Masum GÜlÜŞÜnle Akip Gİderdİ Zaman Aklim Hala O GÜnlerde SÖyle Bu Yalan SewİŞİn Daha KaÇ Can Yakacak Kİm Bİlİr KaÇ GÖzyaŞi Akacak Her Gece Ayni Karanlik Ayni Sensİzlİk Bİr Resme Mahkum Oldu Ümİtlerİm Sewgİlİm Yİne Senİ Özledİm Dayanamiyor YÜreĞİm Ne Hallerdeyİm Sewgİlİm HerŞey...

Sayfayı Paylaş