gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Grup Engelleme

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

facebookta önerileri kaldırma facebookta grup engelleme facebook grup engelleme facebook grupları Açıklama : MSN Listenizdeki Bir Gruptan ve Bu Grubun içindekilerinden Sıkıldınız mı? Çok mu rahatrsız ediyolar.. O zaman bu ekletniyi indirip hepsini toptan engelleyin gitsin... Dosya Boyutu :6.83 KB

Grup Engelleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. engellendi şakası

engellendi şakası

bu uygulaması kolay bir şakadır. Msnden engellendiniz gibi görünürsünüz. Nickinizin sonuna bunu ekleyin: ·$14 (Engellendi) avatarınız ise bu olsun: işte bu kadar. Not:Nickinizi renklendirebilmeniz için msn plus yüklemeniz gerekmektedir.plus yüklü olmayan msnlerde nick renkli görünmez.
  2. Top Engelleme

Top Engelleme

BURAYI TIKLAYINIZ
  3. Aversiyon (engelleme)terapisi

Aversiyon (engelleme)terapisi

Bir davranış terapisi türüdür ve istenmediği halde tekrarlı olarak yapılan bir davranış biçimini engellemeyi kapsar. En basit şekliyle, yaramazlık eden bir çocuğu cezalandırmak bir «engelleme terapisi» sayılabilir. Fakat psikolojik öğrenme ve Pavlov şartlama deneylerinin sonucunda bu teknikler son derece ayrıntılı bir hale getirilmiştir; en önemlisi engelleyici stimulus ile istenilmeyen...
  4. İphone'da Arama Engelleme

İphone'da Arama Engelleme

İphone'da Arama Engelleme nasıl oluyor acaba ben arayanlardan bazılarını engellemek istiyorum bu mümkün mü?
  5. Hotmailde E Posta Engelleme

Hotmailde E Posta Engelleme

Hotmailde E Posta Engelleme nasıl oluyor lütfen bu konuda bana yardımcı olun kızlar. Yapmam gerekenleri yazın :)

Sayfayı Paylaş