gebe
  1. küçücükbirhiç

küçücükbirhiç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

GRUP GÜL-SEN MUHAMMED MUSTAFA'SIN (S.A.V)

Konu, 'İlahiler' kısmında küçücükbirhiç tarafından paylaşıldı.

Seni görmedim dünyada.
    Bir görüşe bin can feda.
    Lütfeyle düşte rüyada.
    Bir kere göster yüzünü.

Sen Muhammed Mustafa’sın.
    Sen ki nur-i dilarasın.
    Gözler cemaline kansın.
    Bir kere göster yüzünü.

Mahrum etmesin Yaradan
    Bizleri senin nurundan
    Kaldır perdeyi aradan
    Bir kere göster yüzünü.

Sen ki nur-i dilarasın.
    Gözler cemaline kansın.
    Bir kere göster yüzünü.

Kurban olayım ben sana
    Seninle erdik imana
    Bu kul didarına kana
    Bir kere göster yüzünü.

Sen ki nur-i dilarasın.
    Gözler cemaline kansın.
    Bir kere göster yüzünü.

Nurundan oldu bu alem
    Aşkın ile yazdı kalem
    Hasretin veriyor elem.
    Bir kere göster yüzünü.

Sen ki nur-i dilarasın.
    Gözler cemaline kansın.
    Bir kere göster yüzünü.

Gözlerim yoluna bakar.,
    Gönlüm hasretinle yanar.
    Eyle beni de payidar.
    Bir kere göster yüzünü.

Sen ki nur-i dilarasın.
    Gözler cemaline kansın.
    Bir kere göster yüzünü.

GRUP GÜL-SEN MUHAMMED MUSTAFA'SIN (S.A.V) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz. Muhammed(s.a.v)'nin HAYATI

Hz. Muhammed(s.a.v)'nin HAYATI

hz muhammed e yapılan işkenceler hz muhammed e peygamberliğin gelişi hzmuhammede peygamberliğin gelişi muhammedin bebekliği Hz. Muhammed Hicret’ten 52 yıl önce (Milâdi 570), Rebiülevvel ayının 17. gününde Mekke şehrinde dünyaya gelmişlerdir. Babası, Hz. Abdullah daha Hz. Muhammed dünyaya gelmeden, 25 yaşlarında vefât etmiştir. Annesi, Hz. Âmine’yi ise 6 yaşında iken kaybetmiştir. Küçük...
  2. Hz. Muhammed (s.a.v.)

Hz. Muhammed (s.a.v.)

HZ IBRAHIM VE SONRASI Yaratilis kitabi (Tekvin) bize Ibrahim'in çocugu olmadigini, çocuk sahibi olmaktan ümit kestigini ve Allah'in çadirindaki Ibrahim'e söyle seslendigini söyler: "Simdi göklere bak ve sayabilirsen gökteki yildizlari say." Ibrahim gözlerini yildizlara çevirdi ve söyle bir ses duydu: "Senin soyun da ayni sekilde çogalacak." Hanimi Sare 76, Ibrahim ise 85...
  3. Can Muhammed(s.a.v)

Can Muhammed(s.a.v)

İstemem ben inci gÜher, GönÜl gözÜm seni ister, Söyleyelim hep beraber, Muhammedim, can Muhammed. SÜnnetinden aldık ilham, Uzak dÜştÜ bize haram, Getirelim salat, selam, Muhammedim, can Muhammed. Rahmet oldun alemlere, Nurun doldu gönÜllÜre, Rehber oldun alimlere, Muhammedim, can Muhammed. Kevser sana oldu şarab, Senden uzak kullar harab, Bizi yoldaş eyle ya Rab, Muhammedim, can Muhammed....
  4. MUHAMMED (S.A.V) Efendimiz İçin

MUHAMMED (S.A.V) Efendimiz İçin

dini gül resmi hz muhammed gül hz muhammed resimleri peygamber evet melekler MUHAMMED (S.A.V) Efendimiz İçin gül ekleyelim ALLAHUMME SALLI ALA SEYYIDINA MUHAMMEDIN VE ALA ALI SEYYIDINA MUHAMMED Müslümanlar gül kokusunun peygamberlerinin kokusundan geldiğini kabul ederler ve peygamberleriyle yoğun sevgi bağı olan kişilerin dahi gül koktuğuna inanırlar. İslam sanatında gül çoğunlukla...
  5. Hz. Muhammed (S.A.V) nasıl öldü

Hz. Muhammed (S.A.V) nasıl öldü

Kızlar bana lütfen Hazreti Muhammed efendimizin ölümünden bir kaç gün önce yaşananları ve nasıl öldüğü hususunda kaynak kitaplardan bakılarak bilgi vermeniz mümkün mü ? Ama doğru olacak halis kipatlardan alınan bilgiler olursa dahada iyi olur çok çok teşekkür ediyorum herkese. Rabbim cümlenizden rağzı olsun kızlar.

Sayfayı Paylaş