gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Gündoğarken - Ankaradan Abim Geldi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

içimi kemirir durur çok zaman olur olmaz bir yerde olur olmaz sorular
    açılır zaman zaman bir kapı
    olur olmaz bir yerden
    olur olmaz bir yere
    bir sinemanın önündeyim
    siyah beyaz bir film varmış
    annem babam beni çok severmiş
    ankara'dan abim gelmiş
    evde bir bayram havası
    dağılır duman duman bir ömür
    olur olmaz karşımda
    olur olmaz geceler
    karışır mesafeler o anda
    olur olmaz uzaklar
    olur olmaz kısalır
    kadıköy'den istanbul'a
    ilk avare akşamlar
    alnımda ergenlikler
    ilk aşkı müjdelermiş
    bir sinemanın önündeyim
    siyah beyaz bir film varmış
    ankara'dan abim gelmiş
    evde bir bayram havası
    of annem, annem

Grup Gündoğarken - Ankaradan Abim Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gündoğarken - Sevgini Bırak

Grup Gündoğarken - Sevgini Bırak

Sevgini bırakta git Küçücük yüreklere Tazecik umutlar solmasın Sevgini bırakta git Madem ki gideceksin sonunda Sevgini bırakta git Sevgi herşeye değer Sevgi herşeyi yener Sevgisiz olan insanlar bir gün Gün olur mutlak sever Tek dileğim inancım bu Hayat gücüm ve kıvancım bu Ölsem de kalsam da insanlar Yaşasın sevgi dolu Yaşamak istiyorsan Öldükten sonra da Hayatı çok sevmen...
  2. Grup Gündoğarken - Mustafa

Grup Gündoğarken - Mustafa

Büyüklerin küçüklerden bir isteği olunca Nerede oyun çamur varsa oradadır Mustafa Şeker ister balon iste büyüklerden güven ister Soru sorar saçma sapan cevap ister Mustafa Yaramazlık yapmasana Mustafa Ortalığı karıştırma Mustafa Hop hop eder yüreği akşama fincan böreği Uyuduysa Mustafa çabuk olalım haydi Kağıt kalem elinde yazar okur Mustafa Bir gün gelirde büyür adam olur Mustafa...
  3. Grup Gündoğarken - Gündoğarken

Grup Gündoğarken - Gündoğarken

Gündoğarken ufukta yeni bir can taşır elinde Gün doğarken ufukta canlanır ümitler yeniden Karanlığın derin sırrı unutulur gider Gündoğarken ufukta canlanır ümitler yeniden Gündoğarken
  4. Grup Gündoğarken - Dert Olur

Grup Gündoğarken - Dert Olur

Düşündürdü yine beni gözlerin Her bakışın içimde ateş olur Beni senden alır senin sözlerin Biri biter ötekisi dert olur Geçmişte kaldı artık mutlu günler Deli gönlüm sana hala vurgundur Yeter artık yeter gönül feryat et. Bir bakarsın düşlerin gerçek olur Biliyorum bu iş böyle çözülmez Düşünüp susmak içine dert olur Yeter artık yeter gönül feryat et. Bir bakarsın düşlerin gerçek olur
  5. Grup Gündoğarken - Ağlıyor İstanbul

Grup Gündoğarken - Ağlıyor İstanbul

İkindi vakitlerinde akşam safaları Kapı muhabbetlerinde komşu cefaları Yan gelip de yattığım taşlar Sabaha karşı camlarda sarhoş nidaları Etine dolgun dulların genç kız edaları Yem verip sevaplandığım kuşlar. Ağlıyor İstanbul ağlıyor kalbim Ağlıyoruz ben sessiz İstanbul sessiz Ağlıyor İstanbul ağlıyor kalbim Ağlıyoruz ben sensiz İstanbul sensiz Duvarlardan silinmiş elin tenin kokun...

Sayfayı Paylaş