gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen hayatını kaybetti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Grup Gündoğarken üyelerinden Burhan Şeşen'in müzisyen oğlu Serhan Şeşen yaşamını yitirdi.

Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in 26 yaşındaki müzisyen oğlu Serhan Şeşen yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yanlış teşhis sonucu komaya girdi.

Beyin ölümü gerçekleşen Şeşen'in yaşam destek ünitesiyle hayata tutunuyordu.

Alman Hastanesi'nde yatan Serhan Şeşen'in kalbi bugün saat 14:30'de durdu...

internethaber

Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen hayatını kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burhan Şeşen'in oğlu yaşam savaşı veriyor

Burhan Şeşen'in oğlu yaşam savaşı veriyor

Burhan Şeşen'in oğlu yaşam savaşı veriyor. Grup Gündoğarken’in solisti Burhan Şeşen’in, grubun asistanlığını yapan 26 yaşındaki oğlu Serhan, beyninde oluşan ödem nedeniyle yaşam savaşı veriyor. 10 gün önce şiddetli baş ağrısı şikayetiyle Kadıköy’de özel bir hastaneye başvuran Serhan Şeşen, ilk tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak durumu ağırlaşınca yeniden hastaneye götürüldü....
  2. Burhan Şeşen... "OĞLUMUN ELBİSELERİNİ KOKLUYORUM"...

Burhan Şeşen... "OĞLUMUN ELBİSELERİNİ KOKLUYORUM"...

Burhan Şeşen... "OĞLUMUN ELBİSELERİNİ KOKLUYORUM"... Müzisyen Serhan Şeşen'in babası Burhan Şeşen ve amcası Gökhan Şeşen 'Orada Neler Oluyor'da ölümden sonra değişen hayatlarını anlattılar. "Dokunmadan sevmeyi oğlumun ölümü bana öğretti" 3 Aralık 2008'de 26 yaşındayken hayatını kaybeden müzisyen Serhan Şeşen'in babası Burhan Şeşen ve...
  3. U2 grubunun solisti kimdir

U2 grubunun solisti kimdir

U2 grubunun solisti kimdir adını bildiğim bir solistti ama şimdi unuttum hatırlamaya çalıştıkça hatırlayamıyorum.
  4. Sylvester Stallone'nin Oğlu Sage Stallone Hayatını Kaybetti...

Sylvester Stallone'nin Oğlu Sage Stallone Hayatını Kaybetti...

Sage Stallone Hayatını Kaybetti Sage Stallone Öldü mü Sylvester Stallonenin oğlu olan Sage Stallone hayatını kaybetti..ABD'li ünlü oyuncu ve yönetmen Sylvester Stallone'un 36 yaşındaki oğlu Sage Stallone, Los Angeles kentindeki evinde ölü bulundu. Sylvester Stallone'un menajeri Michelle Bega, 66 yaşındaki ünlü aktörün "yıkıldığını ve çok büyük üzüntü içerisinde olduğunu"...
  5. Gökhan Güney'in Oğlu Selim Güney Hayatını Kaybetti!

Gökhan Güney'in Oğlu Selim Güney Hayatını Kaybetti!

gökhan güneyin oğlu, gökhan güney haberleri, selim güney Sevgili melekler, arabesk müziğin usta isimlerinden Gökhan Güney büyük bir acı yaşıyor. Sanatçının mide kanseri tedavisi gören 40 yaşındaki oğlu Selim Güney hayatını kaybetti. Bir süredir mide kanseri nedeniyle tedavi gördüğü öğrenilen Selim Güney (40), Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yatıyordu. Selim Güney'in cenazesi,...

Sayfayı Paylaş