gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

grup hepsi gülçin neden gruptan ayıldı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar, ben bir grup hepsi fanatiğiyim ve merak ediyorum gülçin gruptan neden ayrılmış, birşey mi olmuş aralarında ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Hepsi kızlarından Gülçin 2010 yılında gruptan ayrıldı. Ayrılma nedeni olarak maddi problemleri öne süren sanatçı, “Benim yapacak bir yorumum yok. Herkesin yolu açık olsun. Mevlana’nın bir sözü var. ‘Bir mum diğer mumu tutuşturduğunda ışığından hiçbir şey kaybetmez’. O yüzden ben her şartta onları yine desteklemekten yanayım. Yaklaşık üç aydan beri iletişim içinde değiliz” diye konuştu.

Ayrıca Gülçin gruba 19 bin liralık bir de manevi tazminat davası açtı.

grup hepsi gülçin neden gruptan ayıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup hepsi....:):):)):

grup hepsi....:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. grup hepsi

grup hepsi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Grup Hepsi

Grup Hepsi

CEMRE 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in...
  4. grup hepsi=gülçin resimleri

grup hepsi=gülçin resimleri

gülçinin resmi gülçinin evlilik resimleri gülçin evlilik fotoları gülçin ergül fotoları gülcin resimleri
  5. Gülçin Hepsi grubuna geri mi döndü

Gülçin Hepsi grubuna geri mi döndü

gülçin hepsi grubuna geri mi döndü gülçin, hepsi, hepsi grubundan neden ayrıldı, ayrıldı, hepsi grubundan ayrıldı, hepsi grubuna geri mi döndü, hepsi grubu, haberleri burada arkadaşlar. "Hepsi" adlı müzik grubunun sdolislterinden olan Gülçin, gruptan olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Zira gelen magazin haberlerine göre Gülçin guruba yeniden dönüyor. İşte o haber Melek'ler!...

Sayfayı Paylaş