gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Hepsi - Hepsi 1

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yoshy hep yolda Erense uzayda Gülçin şıpsevdi(hıh)
    Cemre çok zorlu biri

Bi çatı altında
    Hepsi bir arada

Zor demeden
    Düşmanlık bilmeden
    Pes etmeyip
    Vazgeçme sevmekten
    Söz verelim
    Hedefe gidelim
    Aşk gelirse
    Bi mola verelim

Gerçek aşk yolda
    Aslında kapında
    Çat kapı gelmiş
    Kimmiş neyin nesiymiş?

Bi çatı altında
    Hepsi bir arada

Zor demeden
    Düşmanlık bilmeden
    Pes etmeyip
    Vazgeçme sevmekten
    Söz verelim
    Hedefe gidelim
    Aşk gelirse
    Bi mola verelim
    Hepsi bir

Grup Hepsi - Hepsi 1 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Belki - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Belki - AKOR (versiyon 1)

Bm Belki yalan olacak ama herşey Em Eskisi gibi yerli yerinde Em Em EM f# Parfümüm yastığın soytarın ve aşkların Bm Dönülmez bir hal alacak adın Em İsmini söylemekten korkacaksın Em Em Em f# Yalanmış dolanmış dönekmiş yoksa kadınmı -Nakarat- G Em f# Bm Bir kez...
  2. Grup 84 - K.g.b - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - K.g.b - AKOR (versiyon 1)

kgb akor grup 84 kgb tab E Am Kimseler görmesin Em C Kimseler bilmesin Em Am Benimle yaşasın, ölsün bu sevda. Em Dm F Em Hiçbişey yapmadan, öylece izledin beni, alay eder gibi. Em Dm F Em Ahhh zamana bıraktık, çünkü biz hep yarım kaldık, bir masal gibi....
  3. Grup 84 - Kara Gözlüm - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Kara Gözlüm - AKOR (versiyon 1)

grup 84 kara gözlüm akor AaaAAaAAAAaa (intro) e|------------------------------| B|------1----1-----1-----0------| G|-----2----2-----2-----2--2----| D|----2----2-----0-----0----0---| A|---0--------------------------| E|-------3-----2-----1----------| Kara Göözlüm Beni Niye Terkettin e|--------------------------------------| B|--------1---------------------0-------|...
  4. Grup 84 - Neyin Var? - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Neyin Var? - AKOR (versiyon 1)

Başlangıç:Am,G,F )x2 G,F,Em )x2 F Em Yudum yudum içtiğim gözyaşım akarken gönlüme Dm Em Sevdiğini hiç görmedin söyleyemedim F Em Yanımda olmadığın her anda üşüten yanlızlığım Dm Em Kar yağdırır her yere dindiremedim F Am-------->G...
  5. Grup 84 - Sebep Yok - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Sebep Yok - AKOR (versiyon 1)

Intro Am/F/ Am/ F Am F Ezelden beridir anlamam Am F Aklım ermez bu işe Am Sebep aramaya gerek yok F Hep cebimde bir şişe Am F Am Dolandım boş boş hayatta F Am Rastlamadım hiç tümseye Am F Sebep yok yalan çok Am F Hadi ordan sende Dm E Dm E Kandım kandırdım Dm E Her...

Sayfayı Paylaş