gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Hepsi - İki Kelime

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı Bitsin artık bu hasret buluşalım gayrı 2x

Nolur sormasınlar bana
    Nolur söyletmesinler derdimi
    Saklarım ben onu kendime
    Yerim kendi kendimi

Akıyorsa yaşlar gözümden
    dinmiyorsa bitürlü gece gündüz
    karardıysa bütün dünyam
    Vardır elbet bir sebebi

Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı
    Bitsin artık bu hasret buluşalım gayrı
    4x

Benim bütün derdim özlem
    Biliyorum kavuşur böyle seven
    Biz bir elmanın iki yarısıyız
    O en çok sevdiğim ve ben

Akıyorsa yaşlar gözümden
    dinmiyorsa bitürlü gece gündüz
    karardıysa bütün dünyam
    Vardır elbet bir sebebi

Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı
    Bitsin artık bu hasret buluşalım gayrı
    4x

Grup Hepsi - İki Kelime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup hepsi....:):):)):

grup hepsi....:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. grup hepsi

grup hepsi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Grup Hepsi

Grup Hepsi

CEMRE 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in...
  4. Grup Hepsi - Hepsi 1

Grup Hepsi - Hepsi 1

Yoshy hep yolda Erense uzayda Gülçin şıpsevdi(hıh) Cemre çok zorlu biri Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz verelim Hedefe gidelim Aşk gelirse Bi mola verelim Gerçek aşk yolda Aslında kapında Çat kapı gelmiş Kimmiş neyin nesiymiş? Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz...
  5. Grup Hepsi - Dur Dur

Grup Hepsi - Dur Dur

Dur dur yavaş ol biraz Çekil geri dur biraz Evet seçtiğim sensin Hedefe kilitlendim, belki harika olur Elin tenimi bulur Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Dur dur daha değil dur dur Sana olan aşkım herkesi kudurtur Önce beni anla olacak zamanla Bu sözüme sevinip,şımarıp,fazla yayma Şimdi sokulda anlat Biraz kendini parlat Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Gördün hiçte zor değil Olur...

Sayfayı Paylaş