gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Grup hepsi kalpsissin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

kalpsissin Senin iyi bir kalbin oldğuna İnandım bekledim sabırla
    Ama kabul yanıldım sen yalandın
    Ne kadar ığraştıysam olmadı
    Aşk sana bi türlü yakkışmadı
    Kimsin kimsin kalpsissin

Sözüne hiç güvenilmez
    Sana aşktan bahsedilmez

KALPSİSSİN

Kimseyi görmessin
    Yüzüne gülmessin
    Kendine hayransın
    Bencilsin sevemessin
    Aynalara bir bak
    Senden güzel mi var

Kalbin taş mı oldu yoksa
    Senin için sevmekte zorsa
    Yalnız kal akıllan artık
    Bak dünya dönüyor

Grup hepsi kalpsissin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup hepsi....:):):)):

grup hepsi....:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. grup hepsi

grup hepsi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Grup Hepsi

Grup Hepsi

CEMRE 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in...
  4. Grup Hepsi - Hepsi 1

Grup Hepsi - Hepsi 1

Yoshy hep yolda Erense uzayda Gülçin şıpsevdi(hıh) Cemre çok zorlu biri Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz verelim Hedefe gidelim Aşk gelirse Bi mola verelim Gerçek aşk yolda Aslında kapında Çat kapı gelmiş Kimmiş neyin nesiymiş? Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz...
  5. Grup Hepsi - Dur Dur

Grup Hepsi - Dur Dur

Dur dur yavaş ol biraz Çekil geri dur biraz Evet seçtiğim sensin Hedefe kilitlendim, belki harika olur Elin tenimi bulur Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Dur dur daha değil dur dur Sana olan aşkım herkesi kudurtur Önce beni anla olacak zamanla Bu sözüme sevinip,şımarıp,fazla yayma Şimdi sokulda anlat Biraz kendini parlat Yok yok o kadar değil Sınırı zorlama Gördün hiçte zor değil Olur...

Sayfayı Paylaş