gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Grup Hepsi - Uzatmalarda

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bu aşka veda etmenin vakti çoktan gelmisti bana kalırsa senın içinde hersey daha once bitmisti uzatmalarda goz yası pismanlık ihanet bera berız ben gidemem sen benı terkett kana kaplı deftere yazdığım bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlık ve sen ve ben dugumlenıp karıstık ooooooooooooo
    sen oyle kendın uçan biri anlaman imkansız ve tabi ben disardan bakınca hanı her zaman kararsız uzatmalarda goz yasi pismanlık ihanet ve bekeklerde yiz delılık her sey anlamsız karakanlı deftere yazdk bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlık ve sen ve ben dugumlenıp karıstık ooooaoooaooooooaooaooaoa kara kaplı deftere yazdık oo bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlı sen ve ben dugumlenip karıstıkkkara kaplı deftere yazdık oo bir sen bir ben intikam aldık tutku ofke alıskanlı sen ve ben dugumlenip karıstıkk

Grup Hepsi - Uzatmalarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup hepsi....:):):)):

grup hepsi....:):):)):

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. grup hepsi

grup hepsi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Grup Hepsi

Grup Hepsi

CEMRE 1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in...
  4. Grup Hepsi - Hepsi 1

Grup Hepsi - Hepsi 1

Yoshy hep yolda Erense uzayda Gülçin şıpsevdi(hıh) Cemre çok zorlu biri Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz verelim Hedefe gidelim Aşk gelirse Bi mola verelim Gerçek aşk yolda Aslında kapında Çat kapı gelmiş Kimmiş neyin nesiymiş? Bi çatı altında Hepsi bir arada Zor demeden Düşmanlık bilmeden Pes etmeyip Vazgeçme sevmekten Söz...
  5. grup hepsi=gülçin resimleri

grup hepsi=gülçin resimleri

gülçinin resmi gülçinin evlilik resimleri gülçin evlilik fotoları gülçin ergül fotoları gülcin resimleri

Sayfayı Paylaş