gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Koridor - Haketmedim Seni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Biliyorum çok hatalıydım Sana bu yanlışı baştan yaptım Beni sevdin değerini bilemedim
    Aslında ben seni hiç haketmedim

Ne olur bir söz söyle
    Yüzüme bakma öyle
    Suskunluğun yakar beni
    Karşımda durma öyle

Hiç sevmedim de(hiç sevmedim de)
    Kırılmadım de(kırılmadım de)
    Sensiz de hayatı yaşarım de
    Hiç ağlamam de(hiç ağlamam de)
    Şaşırmadım de(şaşırmadım de)
    seni şimdiden bile unuttum de

Ne olur bir söz söyle
    Yüzüme bakma öyle
    Suskunluğun yakar beni
    Karşımda durma öyle

Hiç sevmedim de(hiç sevmedim de)
    Kırılmadım de(kırılmadım de)
    Sensiz de hayatı yaşarım de
    Hiç ağlamam de(hiç ağlamam de)
    Şaşırmadım de(şaşırmadım de)
    seni şimdiden bile unuttum de

Grup Koridor - Haketmedim Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup koridor-senin o gözlerin varya

grup koridor-senin o gözlerin varya

Beni biraz anlasaydın nolurdu Gecelerin gündüzlerimi kayboldu Oysa düşlerim vardı Benliğimi benden aldı. Yaşanacak çok şey vardı aşkına esir kaldı Artık sana dönemem ki Senin o gözlerin varya , herşeyi bitirdi. Yazık ettin geçen günleri. Hani o verdiğin sözler,yalan mıydı birer birer. Artık seni sevemem ki. Aslınde seni hiç tanımamışım... Seni kendime hep yakın sanmıştım Zamanla alıştım...
  2. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  3. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Beni biraz anlasaydin nolurdu. Gecelerim gündüzlerim kayboldu. Oysa düslerim vardi içimde yarim kaldi. Benligimi benden aldi. Yasanacak çok sey vardi askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Oysa düşlerim vardı içimde yarım kaldı. Benliğimi benden aldı Yaşanacak çok şey vardı askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Senin o gözlerin varya, herseyi bitirdi. Yazik ettin geçen günleri. Hani...
  4. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  5. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

esir düştüm akor senin o gözlerin varya akor koridor senin o gözlerin varya notaları solo solo notaları F# G Beni biraz anlasaydın n'olurdu F# G Gecelerim gündüzlerim kayboldu Bm F# Oysa düşlerim vardı, içimde yarım kaldı Em G Benliğimi benden aldı F# Yaşanacak çok şey vardı Em Aşkına esir kaldı G F# Artık sana dönemem ki Nakarat Bm F# Senin o gözlerin var ya, her şeyi...

Sayfayı Paylaş