gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

grup koridor-senin o gözlerin varya

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Beni biraz anlasaydın nolurdu Gecelerin gündüzlerimi kayboldu Oysa düşlerim vardı
    Benliğimi benden aldı.
    Yaşanacak çok şey vardı aşkına esir kaldı
    Artık sana dönemem ki

Senin o gözlerin varya , herşeyi bitirdi.
    Yazık ettin geçen günleri.
    Hani o verdiğin sözler,yalan mıydı birer birer.
    Artık seni sevemem ki.

Aslınde seni hiç tanımamışım...
    Seni kendime hep yakın sanmıştım
    Zamanla alıştım yanlızlığa
    Geceleri uykusuz kalmaya

ŞİİR

Sen dört mevsim aşkı yaşadığım
    Sen koca bir of çekip hasretle yandığım
    Sokakta gezip haykırdığım biricik sevgilim
    Boşa mı geçirdik bir ömrü istanbul kıyılarında
    Sen gittin ben gidemedim
    Sen unuttun ben unutamadım
    BEN UNUTAMADIM...

Senin o gözlerin varya,her şeyi bitirdi....
    Yazık ettin geçen günleri
    Hani o verdiğin sözler,yalan mıydı birer birer
    Artık seni sevemem ki.........

grup koridor-senin o gözlerin varya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Beni biraz anlasaydin nolurdu. Gecelerim gündüzlerim kayboldu. Oysa düslerim vardi içimde yarim kaldi. Benligimi benden aldi. Yasanacak çok sey vardi askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Oysa düşlerim vardı içimde yarım kaldı. Benliğimi benden aldı Yaşanacak çok şey vardı askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Senin o gözlerin varya, herseyi bitirdi. Yazik ettin geçen günleri. Hani...
  2. Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Her gurup vaktinde çekilirim koylara Bırakmışın saçlarını Gölgelerin acısına Bu deniz yangına senden kalan En son hatıra... O şehirde sen beni terk ettin be deli Gözlerin suskun bir liman Sen ise gemi Bu rıhtımı bekleyen son yolcu benim Beni böyle çagresiz terk ettin Be deli yoklugunla ugraşmaya gücüm yetmiyor Beni bu yıllar degil Sendin eskiten Yüzümdeki son çizgiler senden kalan...
  3. Grup Koridor - Haketmedim Seni

Grup Koridor - Haketmedim Seni

Biliyorum çok hatalıydım Sana bu yanlışı baştan yaptım Beni sevdin değerini bilemedim Aslında ben seni hiç haketmedim Ne olur bir söz söyle Yüzüme bakma öyle Suskunluğun yakar beni Karşımda durma öyle Hiç sevmedim de(hiç sevmedim de) Kırılmadım de(kırılmadım de) Sensiz de hayatı yaşarım de Hiç ağlamam de(hiç ağlamam de) Şaşırmadım de(şaşırmadım de) seni şimdiden bile unuttum de Ne...
  4. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

esir düştüm akor senin o gözlerin varya akor koridor senin o gözlerin varya notaları solo solo notaları F# G Beni biraz anlasaydın n'olurdu F# G Gecelerim gündüzlerim kayboldu Bm F# Oysa düşlerim vardı, içimde yarım kaldı Em G Benliğimi benden aldı F# Yaşanacak çok şey vardı Em Aşkına esir kaldı G F# Artık sana dönemem ki Nakarat Bm F# Senin o gözlerin var ya, her şeyi...

Sayfayı Paylaş