gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

GTA 4 bu kez ekran sallanması çözümü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bugün gta 4 takılma çözümü istemiştim, sağolun cevaplamışsınız bu kez başka bir problem var, gta 4 ekran sallanması nasıl çözecem , gta 4 ekran sallanması çözümü nedir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gta 4 Ekran Sallanması Çözümü

Gta 4 Ekran Sallanması Sorunu Çözümü

Önce internet bağlantımızı kesiyoruz ister ağ bağlantısından ister modemden sonra Rockstar Games Social Club bağlantısını pc den kapatıyoruz saatin yanında gözükmesin sonra Rockstar Games Social Club dosyaya tıklıyoruz ve login olmuyoruz skiip login diyoruz offline gözükmesi gerekir sonra play diyoruz (int bağlantımız kesinlikle kapalı olucak) oyununuza giriniz ve 3-4 dk sonra netinizi isterseniz açın.

GTA 4 bu kez ekran sallanması çözümü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü

Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü hakkında lütfen yardımcı olun bana Windows 7 Siyah Ekran Hatasının Çözümü için bilgi verin.
  2. Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

windows 7 siyah ekran hatası windows 7 siyah ekran sorunu Merhaba Sevgili Melek'ler...Bu yazımız da windows 7 siyah ekran hatası hakkında bilmeniz gerekenleri anlatıyor ve bu sorunun çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bugünlerde pek çok kişinin başı grafik kartları ve siyah ekran sorunuyla dertte. Bu kişiler, Windows 7'i açmaya çalıştıkları anda siyah ekranla karşılaşıp, işlem...
  3. GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ?

GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ?

Gta 4 te Ev Nasıl Alınır Gta 4 Ev Nasıl Satın Alınır Sevgili melekler, pek çok insanın oynamaktan keyif aldığı GTA 4 oyunu ipuçlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son GTA 4 ekran sallanması sorununun çözümünün arından bu sayfamızda da Gta 4 Ev Nasıl Satın Alınır , satın alınabilir mi sorusunun cevabını veriyoruz. Gta 4 te ev satın alamıyoruz.
  4. GTA 4 Oyununda Polis Olma Hilesi Nedir ?

GTA 4 Oyununda Polis Olma Hilesi Nedir ?

Nasıl Polis Olunur Gta 4 Gta 4 Polis Olma Hilesi Az önce paylaştığımız GTA 4 Oyun Kaydetme bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Nasıl Polis Olunur Gta 4 oyununda merak edenler için Gta 4 Polis Olma Hilesi nasıl oluyor paylaşacağız melekler :) Oyn dünyasının yıldızlarından GTA 4 oyununda polis olabilmek ancak modlarla mümkündür. oyundaki LCPD ve Police Pursuit Mod'larına girerek...
  5. GTA 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır ?

GTA 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır ?

Gta 4 Oyununda Nasıl Korna Çalınır Gta 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır Sevgili melekler, bir GTA 4 oyun bilgisiyle daha sizlerleyiz. Bir önce ki konumuzda GTA 4 polis olma hakkında bilgiler verdiğimizi de hatırlattıktan sonra Gta 4 Oyununda Nasıl Korna Çalınır bu sayfamızda ilgili bilgileri paylaşıyoruz.. Gta 4'te korna çalmak için Ayarlara Girin Kontrollerden Horn Yazan tuşa basın....

Sayfayı Paylaş