gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

GTA Oyununda Vice City Hile Şifreleri Nasıl İptal Edilir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gta Vice City Hilelerini İptal Etme
    Gta Şifreleri nasıl İptal Edilir

Sevgili melekler, en soın sizlerle paylaştığımız GTA oyununda merdiven çıkma adlı konumzuun ardından bu sayfamızda da Gta Şifreleri nasıl İptal Edilir öğrenmek isteyen meleklermiz ve sayın misafilerimiz için Gta Vice City Hilelerini İptal Etme hakkında bilgiler vereceğiz....

Gta Vice City oyun hilesi şifreleri ile zor görevlerden ve oyunun takıldığınız yerlerinden kolayca kurtulmanız mümkün. Fakat oyunun ilerleyen aşamalarında ya size zor görevler veriyor yada sıkıcı olmaya başlıyor. Bunun için şifre kullanıdığınız özellikleri iptal etmeniz lazım. Hangi özelliği iptal etmek istiyorsanız hile şifresini tekrar yazdığınızda yada başına off yazıp şifreyi girdiğinizde, hile iptal olmuş olur.

2. 11111

11111 Forum Okuru

yyya iptal edilmiyo napcamm offff

3. sudenur...

sudenur... Forum Okuru

ben de şimdi deneyeceğim. inşallah olur ..... size güveniyorum...
    :) :) :) :) :dil::p;)

GTA Oyununda Vice City Hile Şifreleri Nasıl İptal Edilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ?

GTA 4 Bilgisayar Oyununda Nasıl Ev Alınıyor ?

Gta 4 te Ev Nasıl Alınır Gta 4 Ev Nasıl Satın Alınır Sevgili melekler, pek çok insanın oynamaktan keyif aldığı GTA 4 oyunu ipuçlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son GTA 4 ekran sallanması sorununun çözümünün arından bu sayfamızda da Gta 4 Ev Nasıl Satın Alınır , satın alınabilir mi sorusunun cevabını veriyoruz. Gta 4 te ev satın alamıyoruz.
  2. GTA Vice City İçin Tüm Kurtlar Vadisi Şifreleri Burada !

GTA Vice City İçin Tüm Kurtlar Vadisi Şifreleri Burada !

Gta Şifreleri Kurtlar Vadisi Hileleri Gta Vice City Kurtlar Vadisi Şifreleri Sevgili melekler, istediğiniz zaman GTA şifre iptal etme konumuzdan yardım alabileceğinizi hatırlattıktan sonra bu sayfamızda Gta Şifreleri Kurtlar Vadisi Hileleri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz... THUGSTOOLS - Tüm hafif silahları verir PROFESSIONALTOOLS - Tüm orta düzey silahları verir NUTTERTOOLS - Tüm...
  3. GTA 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır ?

GTA 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır ?

Gta 4 Oyununda Nasıl Korna Çalınır Gta 4 Oyununda Korna Nasıl Çalınır Sevgili melekler, bir GTA 4 oyun bilgisiyle daha sizlerleyiz. Bir önce ki konumuzda GTA 4 polis olma hakkında bilgiler verdiğimizi de hatırlattıktan sonra Gta 4 Oyununda Nasıl Korna Çalınır bu sayfamızda ilgili bilgileri paylaşıyoruz.. Gta 4'te korna çalmak için Ayarlara Girin Kontrollerden Horn Yazan tuşa basın....
  4. GTA Vice City Oyununda Limuzin Şifresi Hilesi

GTA Vice City Oyununda Limuzin Şifresi Hilesi

GTA Limuzin Hilesi GTA Vice City Limuzin hilesi Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız GTA polis olma şifresi konumuzun ardından bu sayfamızda da GTA Vice City Limuzin hilesi ile sizlerleyiz... GTA Vice City'de Love Fist'in Limuzini hilesi: ROCKANDROLLCAR
  5. facebook beğenileri nasıl iptal edilir

facebook beğenileri nasıl iptal edilir

Arkadaşlar gıcık olduğum biri var ve ona verdiğim tüm face beğenilerimi geri almak istiyorum.Nasıl yapabilirim bunu, bana yardım edermisiniz?

Sayfayı Paylaş