gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

guaj boya ile ahşap boyanır mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

guaj boya ile ahşap boyanırmı guaj boya ile ahşap boyanır mı? boyansa bise sonradan renk çıkıp iz bırakırmı ve nasıl boyanır özel bir şeyi var mıdır???

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

guaj boya ile ahşap boyanır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap mobilyalarınız kışa hazır mı?

Ahşap mobilyalarınız kışa hazır mı?

Soğuk ve yağmurlu havalar yaklaşırken evinizi özel bir bakımdan geçirmek gerekli. Özellikle ahşap mobilyaların ve doğramaların ömrünü uzatmak için yapmanız gerekenleri dikkate alın. Soğuk ve yağışlı günler yaklaşıyor ama siz daha evinizdeki ahşap yapı malzemelerinin kontrolünü yapmadınız mı? Aman dikkat! Özellikle pencereler, doğramalar, rabıtalar, dolaplar, masif ahşap veya...
  2. boyu uzar mı uzamaz mı?

boyu uzar mı uzamaz mı?

saç neden uzamaz bebeğimin boyu uzamıyor boy neden uzamaz bebeklerin boyu nasıl uzar bebeğimin boyunu nasıl uzatabilirim Her anne ve babanın en büyük isteği çocuğunun normal ve sağlıklı büyümesidir. Bebek, yürümeye başladıktan sonra da önemli bir soru anne ve babaları sürekli düşündürür: Acaba çocuğumuz uzun boylu mu, yoksa kısa boylu mu olacak? Çocuğun normal ve sağlıklı büyümesi bazı...
  3. Boyum kısa mı ?

Boyum kısa mı ?

Ben 14 yaşındayım boyum 148 cm.Yaşıma göre normal boy seviyesinin 1 cm üstünde.Bu bana göre çok kısa.Sizcede boyum çok kısamı yoksa normalmi?
  4. bacak boyu uzar mı?

bacak boyu uzar mı?

ya benim bacaklarım çok kısa acaba bacak boyu uzar mı?
  5. Mobilya Boyarken Hangi Boya Kullanılır?

Mobilya Boyarken Hangi Boya Kullanılır?

Eski göründüğü ya da artık sürekli göz önünde olduğu için kurtulmak istediğiniz mobilyalarınızı boyayarak onları yeniden baş tacı haline getirebilirsiniz. Zımparası, astarı derken bu iş gözünüzde büyüyebilir ancak bir kez deneyim kazandıktan sonra da gördüğünüz her eski hatta belki yeni mobilyaya el atmak isteyebilirsiniz. Mobilya rengi değiştirirken mobilyanızın malzemesine uygun boyama...

Sayfayı Paylaş