gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

guatrı olan varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar boğazımda değişik bir şişlik var ve çevremdekiler benim guatrım olabileceğimi söylüyorlar tırsmaya başladım nedir bu guatr kötü bir hastalıkmı tedavisi varmıdır doktora gidecem yakında inş olmadığını söyler ama varsa beni neler bekliyor acaba

2. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Kendini korkutmamalısın bence öncelikle doktora başvurup test yaptır derim ben şimdiden geçmiş olsun

SadmiN bunu beğendi.
  3. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Slm canim benimde guatr var.. korkma zararsiz birsey bende bir kac ay önce ögrendim.. Hormon testimde cikti guatr hormonum yüksek cikti. ama zararsiz dediler beni hic rahatsiz etmiyor...Hissetmiyom bile.. sen yinede dahiliye git onlar anlar kan testinden.gecmis olsun canim...

guatrı olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 0.5 ucu olan varmı??

0.5 ucu olan varmı??

-0,5 ucu olan var mıı? + al canım - 0,5 kalemi olan var mıı + eeeee - 05 ucu olan var mı? + (derin bi sessizlik) -05 ucu olup da vermeyenin ...? + bende var. birdiğeri -valla duymamıştım ilkinde.. diğerleri biz de -0,5 tombo ucu olan varmııııııı +ohaaaaaa - 0,5 tombo 2B ucu olan var mı? + budaklı meşe odunu var yer misin? - !?!?!?!?!?! -0.5 ucun var mı? +yok -kopya veririm bulursan...
  2. kızlar fikri olan varmı?

kızlar fikri olan varmı?

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?
  3. Kombine Estetik Olan varmı?

Kombine Estetik Olan varmı?

kombine estetik nedir,kombine estetiğin riski varmı,kombine estetik nasıl yapılır,kombine estetik hakkında bilgiler Sınır tanımayan estetik cerrahi ve gelişmiş anestezi uygulamalarının sonucu olarak artık aynı seansta birden fazla ameliyatı olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse yani burnunuzdan şikayetiniz var ve aynı zamanda karın germe estetiği ya da meme küçültme operasyonu da...
  4. Yumurta alerjisi olan varmı?

Yumurta alerjisi olan varmı?

yumurta alerjisi nedir,yumurta alerjisi nedenleri,yumurta alerjisi sebepleri,yumurta alerjisi belirtileri,yumurta alerjisi tedavisi hakkında bilgiler Yumurta, çocuklarda en yaygın şekilde alerjiye neden olan besinler arasında yer alır. Yumurta alerjisinin ortaya çıkardığı belirtiler genellikle yumurta veya yumurta içeren yiyecekler yendikten sonraki birkaç dakika ya da saat içinde...
  5. Nokta fıtığı olan varmı?

Nokta fıtığı olan varmı?

nokta fıtığı nedir,nokta fıtığı belirtileri,nokta fıtığı nedenleri,nokta fıtığı ameliyatı,nokta fıtığı hakkında bilgiler Fıtık oluşmaya yeni başladığında, yırtık veya açıklık küçük olabilir ve henüz barsaklar buradan dışarı çıkmamıştır. Bu şekilde başlangıç halindeki fıtıklara nokta fıtığı veya nokta fıtık denir. Kasık kanalının üst taraftaki iç halkasından geçen barsaklar kanaldan dışarı...

Sayfayı Paylaş