gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gubuz (şan kopuz)

Konu, 'Müzik Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gubuz şan kopuz gubuz müzik aleti kopuz nasıl çalınır şankopuz [​IMG]
    Tel bir çember içine takılan çelik yayın ağız boşluğunda çalınması ile ses verir. Bütün Türk boylarında kullanılmaktadır. Yakutistanın milli enstrümanıdır

Gubuz (şan kopuz) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur Şan

Onur Şan

onur şan resmi web sitesi onur şan kaç yaşında Doğum Yeri : Sivas Doğum Tarihi : 24 Temmuz 1981 Eğitimi : Akademi İlk, orta ve liseyi İstanbul'da Ata Koleji'nde tamamladı. Halen "İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı THM Şan Bölümü'nde, eğitimine devam etmektedir. Müzik yaşantısına, 8 yaşında bağlama çalmayı, öğrenerek başlayan "Onur Şan",...
  2. düğünümüz var:):)kop kop

düğünümüz var:):)kop kop

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. öldüm yaa kop kop

öldüm yaa kop kop

yabancı kop kop şarkılar yabancı şarkılar şarkı isimleri 2009 bu iyilik perimiz:zuha: öncesi ve sonrası:hhh: kac kere git yatagına yat dedim aaaaaa anne dur kapatma konuş konuş:hhh: ya düşünüyom da buranın manzara bayagı iyiymiş:haha:
  4. Gupse İsminin Anlamı

Gupse İsminin Anlamı

Gupse İsminin Anlamı nedir acaba bilenler var mı aramızda varsa yazsın Gupse İsminin Anlamını :)

Sayfayı Paylaş