gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

güçç bizde artık:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: güçç bizde artık:)))

:haha::haha::haha:tek kelimeyle hariikaaaaaaa

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh: doğru söze ne hacettt:hhh:

4. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::hhh::hhh:

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh::hhh::26::26:
    emeğine sağlık çok doğru bir kanı

güçç bizde artık:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-biz barışamayız artık

uğur arslan-biz barışamayız artık

Biz barışmayız artık Kapı ağzı boş bavul yığınlarıyız Sarı fotoğraflar yolculuğundayız şimdi Ayrılıklara acemi aşıklarmışız Ne barıştan anlarız Ne mütareke biliriz şimdi Daha çok sevmek isterdik belki Daha çok tanımak Bu yabancı iki sevgiliyi Biz seninle susmayı başaramadık Yalancıyız Biz barışmayız artık Ağlarım, ağlar açılır denizlere Her şeyi bıraktım gidiyorum bende Yağmurun derman...
  2. Sen Yoksun Ben Yokum Artık Biz Varız

Sen Yoksun Ben Yokum Artık Biz Varız

ben yokum artık şiir artık ben yokum şiir sen yok biz varız O sen miydin yoksa? Evet evet sendin.. Neredeydin daha önceleri diye sormayacağım. Geldin ya mühim olan bu. Biliyordum geleceğini,geleceğim olacağını.. Artık sen varsın ya;geride kalan her şey milat öncesi benim için. İnsan nasıl yok sayar geçmişini diyeceksin belki ama sensiz bir geçmiş yok benim için. Silik bir gölge vardı...
  3. Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Artık sonuna geldik. Sonsuz olacağımızı söyleye söyleye bitirdik kendimizi. Deli gibi sevdiğimizi söyleye söyleye bitirdik.Oysa ben gerçekten sonsuza dek sevebilirdim seni, hem de deli gibi. Ama artık bitti. Şimdi içimde büyüttüğüm o masum bebek olmadığını biliyorum. Şimdi bana yaptıkların için kendimi kandırmaktan, kendime seni affettirecek bahaneler bulmaktan, seni her zaman kalbimde,...
  4. Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

hamilelik testi hamilelik belirtileri gebeliğe hazırlık bebek isteyenler öğrenmek istedikleriniz için yazımıza buyrun arkadaşlar Dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu artık bende tatmak istiyorum melekler:utan: sürekli bebekle ilgili yada hamilelikle ilgili sürekli rüyalar görüyordum hatta doğum yaptığımı, çocuğumu, çocuğumun adını dahi gördüm zaten içimde bir köşede yatan bu duygu...
  5. Hamişşş kalmak isteyenler...bizimde bebişimiz olsun artık diyenler...

Hamişşş kalmak isteyenler...bizimde bebişimiz olsun artık diyenler...

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim ve hiç korunmadım bir bebişim olsun o kadar istiyorumki reglim yeni bitti olmadan önce çok ümitliydim mutlaka bu ay hamileyim demiştim ama yine regl :(((oldum...sizde benimle paylaşırsanız sevinirim...artık gelsin bebişlerimiz allah bizede nasip etsin o günleri

Sayfayı Paylaş