gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Gucci 2011 yaz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Gucci, 2011 yaz sezonu için model Karmen Pedaru eşliğinde bir Lookbook hazırlamış. Gucci’nin beğeni toplayan yaz koleksiyonunda neon renklerle birlikte kullanılan dore rengi aksesuarlar dikkat çekiyor. Ayrıca koleksiyonda en çok kullanılan renklerden biri de turuncu. Neon renklerin yanı sıra camel, bej ve siyah tonlarıda yer alıyor. Defilede mankenlerin sürdüğü kırmızı rujlar ise oldukça ilgi çekici.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğne sağlık melişim

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok değişik modeller ve renkler tşkler :)

Gucci 2011 yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gucci 2009 ilkbahar _ yaz

gucci 2009 ilkbahar _ yaz

gucci 2009 ilkbahar _yaz bayanlar için hazırladığı topuklu ayakkabılar koleksiyonu moda severlere sunulmuştur.*MeÇHuL*
  2. Gucci 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonu

Gucci 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2011 Gucci Kış Koleksiyonu

2011 Gucci Kış Koleksiyonu

Gucci 2011 Kış tasarımını sundu.Harika modeller yine Gucci farkı ile sevenleriyle buluşuyor.Koleksiyonunda deve tüyü kullanan Gucci,mantolarıyla dikkat çekiyor.Püsküllü kazaklar ,diz üstü çizmeler,kadife elbiseler;Siyah, petrol mavisi ve yeşilin ağırlıklı olduğu bu kolesiyonda zevkinize göre model bulabilirsiniz.
  4. Gucci Çanta modası 2011

Gucci Çanta modası 2011

gucci çanta 2011 çanta modası modası 2011 gucci Bir dünya markası olan Gucciden biz bayanlara özel kalitesi ve şıklığını modelleriyle birleştirdiği 2011 yepyeni çanta modellerinden oluşan koleksiyonu sizler için paylaşıyorum.
  5. Gucci 2011 Ayakkabı Modelleri

Gucci 2011 Ayakkabı Modelleri

gucci ayakkabı 2011 ayakkabı modelleri gucci 2011 Bu yıl bütün markalar şıklık yarışına girmiş gibiler. Hangisinin sitesine baksam birbirinden güzel modellerle beni karşılıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Gucci yine harika bir kreasyonla tüm moda severlerin beğenisini kazandı...

Sayfayı Paylaş