gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

güçlü saçlarınız olsun

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

BUĞDAY çimini ezip, suyunu çıkarın. Bu suya zeytinyağı ekleyip, saç diplerinize sürün. Böylece saçınızın kuvvetli çıkmasını sağlamış olursunuz. Eşit orandan servi, biberiye, ardıç, zeytinyağını (saçta boya varsa bir yumurta sarısı da) ekleyin. Karışımı saçınıza sürün.

Saçınız dökülüyorsa 20 gram çörek otunu öğütüp, 20 gram susam yağı ve 10 defne yağı ile karıştırın. Saçınıza sürüp, bir havluyla sararak iki saat bekletin.

güçlü saçlarınız olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Yine Olan Oldu

Güçlü Soydemir - Yine Olan Oldu

güçlü soydemir yine olan oldu Yüreğim benim asi çocuk Aldanma bakışlarına bu huysuzun Gözlerin besbelli yalancı Kalbi sahipsiz bir yabancı Sen zaten yaralı küçük bir kuş gibisin Kapılma rüzgarına uçamazsın Çılgınsın,cansızsız,söz anlamaz inatçısın Yine olan oldu bak sonunda Yine acı çektim ben bu aşkta Bile bile daldım bu rüyaya Mutluluk başka bir bahara Yüreğim benim asi çocuk Aldanma...
  2. Bağışıklık Sisteminiz Kışında Güçlü Olsun

Bağışıklık Sisteminiz Kışında Güçlü Olsun

Kışın yaz mevsimine göre daha sık hasta oluruz...Bunun nedeni mikropların yazın tatile çıkması değil tabiki kışın bağışıklık sistemimizin güçsüz olmasıdır...Kışın da güçlü bir bağışıklık sistemine kavuşmak için neler yapabiliriz? :hasta: Kışında sağlıklı bir bağışıklık sistemi kurmak için birkaç öneri :tik: 1. D vitamini alın: En büyük D vitamini sentezleme kaynağımız güneş. Ancak kış...
  3. Güçlü Saçların Sırrı

Güçlü Saçların Sırrı

Yaz yorgunu saçlarınızı besleyip güçlendirmek elinizde… Peki neler yapmalı? - Düzenli saç kremi kullanırsanız deniz, kum ve güneşten yıpranan saç uçlarınızı onarabilirsiniz. -Fön ve maşa gibi ısı veren işlemlerin saçı yıprattığını unutmayın. Çok gerekli olmadığı sürece saçınızı şekillendirici ürünler kullanarak doğal haline bırakın. - Saçınızı günde en fazla 2 kere tarayın. Plastik fırça...
  4. Saçımız çok güçlü

Saçımız çok güçlü

Saçlarımıza yaptığımız boyalar,kesimler vs.bir çok işlemler saçımızı bayağı bir yıpratıyor.Ne de olsa saçımıza sürdüğümüz boyaların hepsi kimyasal.Kadınız biz ne yapalım süsümzden geri kalmıyoruz işte.Ama şöyle bir durum var ki biz saçımızın ne kadar çok yıprandığını düşünsek de aslında saçımız o kadar güçlü ki her şeyin üstesinden geliyor:) Dayanıklı bir protein olduğu saptanan “Keratin”den...

Sayfayı Paylaş