gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Derman Geldi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

derman geldi dizlerimi ışık geldi gözlerime ateş düştü yüreğime
    birden seni görünce
    inan seni görünce

geçen günleri aradım
    sensiz olmazmış anladım
    yaralarımı dağladım
    birden seni görünce
    wallah seni görünce

ilaç gibi dermanımsın
    gözümdeki muradımsın
    bu gönlüm nasıl coşmasın
    birden seni görünce
    inan seni görünce

geçen günleri aradım
    sensiz olmazmış anladım
    yaralarımı dağladım
    birden seni görünce
    wallah seni görünce

Güçlü Soydemir - Derman Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Yanımda Olsaydın

Güçlü Soydemir - Yanımda Olsaydın

Hancer olmuş bu sineme vurur hasretrin Bana her vurdugunda erir biterim Her gecenin sabahında gelir hayalin Bana her bakışında eriri biterim Şimdi yanımda olsaydın saçlarımı okşasaydın Gözlerine bakığ bakıp doya doya sarılsaydım Geçen güzel zamanlara çile dolu aşkımıza Sarılıpta boynuna dizlerinde aglasaydım Doya doya aglasaydım. Hüzün dolar yüregime her gün batınca Sensiz geçen günlerime...
  2. Güçlü Soydemir - Hareketli Şarkı

Güçlü Soydemir - Hareketli Şarkı

İçimden bin defa ağlamak geldi Hasret rüzgarları çok erken esti Günlerim şimid çok slov geçiyor Terk ettiğin delikanlı çok sigara içiyor Müslüm gürses gibi oldum be canım Ben hareketli şarkı söyleyemiyorum Sevgin bitti yüreğimde hissetmiyorum Sana karşı hiç bir şey beslemiyorum Nasıl ihanet ettin o tertemiz aşkıma Beni cümle aleme rezil ettin tek başına Senden sonra canım Ben hareketli şarkı...
  3. Güçlü Soydemir - Deli Çoban

Güçlü Soydemir - Deli Çoban

Bir güzele sevdalısı yaralısın Gözleri kanlısın ahhhh Bir garip hanlısın adı deli şanlısın Deli çoban Ağla aman sızla aman Aman aman aman Geziyordu bu dağlarda Canını aldı şanıyla Bir yazı yazmış kanıyla Deli çoban deli çoban Kaldırmayın beni burdan Bu deliye geldi ölüm Kavalıma dokunmayın Onuda cebimde gömün Deli çoban deli çoban İbret olsun sevenlere Sevip acı çekenlere Bana deli...
  4. Güçlü Soydemir - Adı Sevda

Güçlü Soydemir - Adı Sevda

İçimden hep bir ses dikkat et diyor Sevdamın katili gelmiş kapıda Ellerim titriyor içim yanıyor Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda Eskiden bir kere aldanıp açtım Mutluluk zannedip içeri aldım Acıyı hasreti onunla tattım Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda (x2) Ben çoktan kapattım aşk defterini En derin yaralar bıraktı bana Ellerim titriyor...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş