gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Yalan

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dost bildiğim dostlarım Beni sana kesmişler Ondan sana hayır yok
    Vefasızdır demişler

Kim demiş sevmem diye
    Uğrunda ölmem diye
    Canımı vermem diye
    Yalan Yalan Yalan

Eller ne derse desin
    İnanma sen onlara
    Bu can kurban yoluna
    Sevdalıyım ben sana

Kim demiş sevmem diye
    Uğrunda ölmem diye
    Canımı vermem diye
    Yalan Yalan Yalan

Güçlü Soydemir - Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Yanımda Olsaydın

Güçlü Soydemir - Yanımda Olsaydın

Hancer olmuş bu sineme vurur hasretrin Bana her vurdugunda erir biterim Her gecenin sabahında gelir hayalin Bana her bakışında eriri biterim Şimdi yanımda olsaydın saçlarımı okşasaydın Gözlerine bakığ bakıp doya doya sarılsaydım Geçen güzel zamanlara çile dolu aşkımıza Sarılıpta boynuna dizlerinde aglasaydım Doya doya aglasaydım. Hüzün dolar yüregime her gün batınca Sensiz geçen günlerime...
  2. Güçlü Soydemir - Karanlık Sokaklar

Güçlü Soydemir - Karanlık Sokaklar

Başımda bir deli rüzgar alır beni savurur İşte o an dudağımdan bir feryattır duyulur İşte o an dudağımdan bir isyandır duyulur Bu karanlık sokakalar benden sorulur benden Yanımda yalnızlıklar birde hayalimde sen Hergün böyleyim işde ben mahkum aşk kelepçe Gözyaşalarım dinmez inan sen bana dönmedikce Yıldızlarla konuşurum her gün sabahlara kadar Hasret dolu bu gözlerim her köşede seni arar...
  3. Güçlü Soydemir - Ey Allahım

Güçlü Soydemir - Ey Allahım

Pişmanlık Var Yüreğimde Çarem Sensin HEr Tövbemde Mahşer Günü Cehennemde ( Son 2 Satırı 2 Kez ) Yakma Bizi Ey ALLAHIM Amellerim Günah Dolu ( iLk İki Satırı 2 Kez ) Zor Geçiyor dünya Yolu Sana Bağlı İşin sonu Affet Affet Affet Bizi Ey ALLAHIM Affet Affet Affet Ey ALLAHIM Atma Ateşlere YakMa ALLAHIM Affet Affet Affet Ey ALLAHIM Atma Ateşlere YakMa ALLAHIM Ayrılmışım Hep yolundan...
  4. Güçlü Soydemir - Adı Sevda

Güçlü Soydemir - Adı Sevda

İçimden hep bir ses dikkat et diyor Sevdamın katili gelmiş kapıda Ellerim titriyor içim yanıyor Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda Eskiden bir kere aldanıp açtım Mutluluk zannedip içeri aldım Acıyı hasreti onunla tattım Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda (x2) Ben çoktan kapattım aşk defterini En derin yaralar bıraktı bana Ellerim titriyor...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş