gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.014
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Yanımda Olsaydın

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hancer olmuş bu sineme vurur hasretrin Bana her vurdugunda erir biterim Her gecenin sabahında gelir hayalin
    Bana her bakışında eriri biterim

Şimdi yanımda olsaydın saçlarımı okşasaydın
    Gözlerine bakığ bakıp doya doya sarılsaydım
    Geçen güzel zamanlara çile dolu aşkımıza
    Sarılıpta boynuna dizlerinde aglasaydım
    Doya doya aglasaydım.

Hüzün dolar yüregime her gün batınca
    Sensiz geçen günlerime lanet ederim
    Dalınca o mazideki güzel günlere
    Yüzüme yüzüme vurur ellerin

Şimdi yanımda olsaydın saçlarımı okşasaydın
    Gözlerine bakığ bakıp doya doya sarılsaydım
    Geçen güzel zamanlara çile dolu aşkımıza
    Sarılıpta boynuna dizlerinde aglasaydım
    Doya doya aglasaydım.

Güçlü Soydemir - Yanımda Olsaydın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Derman Geldi

Güçlü Soydemir - Derman Geldi

derman geldi dizlerimi ışık geldi gözlerime ateş düştü yüreğime birden seni görünce inan seni görünce geçen günleri aradım sensiz olmazmış anladım yaralarımı dağladım birden seni görünce wallah seni görünce ilaç gibi dermanımsın gözümdeki muradımsın bu gönlüm nasıl coşmasın birden seni görünce inan seni görünce geçen günleri aradım sensiz olmazmış anladım yaralarımı dağladım birden...
  2. Güçlü Soydemir - Canım Annem

Güçlü Soydemir - Canım Annem

Sonsuz GÜzellİklerİn Sahİbİ Rabbİm Benİm Canim Anneme Sen Yardim Eyle Kaİnatin GÜneŞİ 18 Bİn Alemİn ŞefaatÇİsİ Peygamberİme Ne Olursun Allahim Sen KomŞu Eyle Ne Olursun Allahim Sen Yardim Eyle SensİzlİĞİ Bİlmem Nasil Anlatsam TÜrbede Mum Gİbİ Ben Erİyorum Karanlik Sokaklar Tek ArkadaŞim Delİ Çoban Oldum Ben Gezİyorum Karanlik Sokaklar Tek ArkadaŞim Delİ Çoban Oldum Ben Gezİyorum DÜŞÜnÜyorum...
  3. Güçlü Soydemir - Bana Söyleyin

Güçlü Soydemir - Bana Söyleyin

Giderken bir adres bırakmadı mı? Gözünden yaş döküp ağlamadı mı? Yalvarırım söyleyin bir bilen var mı? Nereye gitti o? Bana söyleyin bana söyleyin Canımdan bir parça koparamam ki Onun yokluğuna alışamam ki Onun hasretine dayanamam ki Nereye gitti o? Bana söyleyin bana söyleyin (X2) Dünyanın öteki ucu olsa da Fark etmez ömrümü yıllar çalsa da Karşıma aşılmaz yolar çıksa da Nereye gitti o?...
  4. Güçlü Soydemir - Adı Sevda

Güçlü Soydemir - Adı Sevda

İçimden hep bir ses dikkat et diyor Sevdamın katili gelmiş kapıda Ellerim titriyor içim yanıyor Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda Eskiden bir kere aldanıp açtım Mutluluk zannedip içeri aldım Acıyı hasreti onunla tattım Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda (x2) Ben çoktan kapattım aşk defterini En derin yaralar bıraktı bana Ellerim titriyor...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş