gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güçlü Soydemir - Yıllar Önceki Mazim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu gece içime çöktü bir hüzün Her halimden belli üzgünüm üzgün Perişan bir halde canımdan bezdim
    Yıllar özceki mazim aklıma düştü

Bu gece kendimden geçebilirim
    Sokaklarda gezip içebilirim
    Sanmayım bir ayyaş serseriyim
    Yıllar özceki mazim aklıma düştü

Hatıra defterinin bu son sayfası
    Yüreğimde saklı binbir anısı
    Bu benim gönlümün büyük davası
    Yıllar özceki mazim aklıma düştü..

Güçlü Soydemir - Yıllar Önceki Mazim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Vuramam Sana

Güçlü Soydemir - Vuramam Sana

Zaman geçmek bilmiyor Seni görmediğim an Perde oldun gözümde Heryer karanlık duman. Sensizim bu gece Yine başım duman duman Merak etme sevgilim Kalbimdesin sen heran Vuramam sana Elimi kaldırsamda Kıyamam sana Beni anlamasanda Bu garip halimi ben bile anlamıyorum Tek bildiğim birşey var Seni çok seviyorum Hayatımda ilk ve son Aşkımsın inan bana Senden bir başkası da Söz verdim...
  2. Güçlü Soydemir - Kulun Muyum

Güçlü Soydemir - Kulun Muyum

Ne senle yaşanıyor nede sensiz oluyor Bu garip bomboş dünyada. Ne kahrın çekiliyor ne dertlerin bitiyor GÜlmüyor bu yüzüm gülmüyor Ben senin kulunmuyum beni senmi yarattın Keşke seni sevmeseydim Seninle yaşanmıyor sensizde olmuyor Keşke seni hiç görmeseydim Hem senin yokluguna bu kader oyununa Nasıl dayanırım ben nasıl Bahtıma kara oldun gönlüme yara oldun nasıl dayanırım ben nasıl Ne...
  3. Güçlü Soydemir - Karanlık Sokaklar

Güçlü Soydemir - Karanlık Sokaklar

Başımda bir deli rüzgar alır beni savurur İşte o an dudağımdan bir feryattır duyulur İşte o an dudağımdan bir isyandır duyulur Bu karanlık sokakalar benden sorulur benden Yanımda yalnızlıklar birde hayalimde sen Hergün böyleyim işde ben mahkum aşk kelepçe Gözyaşalarım dinmez inan sen bana dönmedikce Yıldızlarla konuşurum her gün sabahlara kadar Hasret dolu bu gözlerim her köşede seni arar...
  4. Güçlü Soydemir - Ey Allahım

Güçlü Soydemir - Ey Allahım

Pişmanlık Var Yüreğimde Çarem Sensin HEr Tövbemde Mahşer Günü Cehennemde ( Son 2 Satırı 2 Kez ) Yakma Bizi Ey ALLAHIM Amellerim Günah Dolu ( iLk İki Satırı 2 Kez ) Zor Geçiyor dünya Yolu Sana Bağlı İşin sonu Affet Affet Affet Bizi Ey ALLAHIM Affet Affet Affet Ey ALLAHIM Atma Ateşlere YakMa ALLAHIM Affet Affet Affet Ey ALLAHIM Atma Ateşlere YakMa ALLAHIM Ayrılmışım Hep yolundan...
  5. Güçlü Soydemir

Güçlü Soydemir

güçlü soydemir Arabeksin genç ve adı gibi güçlü isimlerinden biri olan Güçlü Soydemir resimlerini tüm hayranları için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş