gebe
  1. AnG£lina

AnG£lina Forum Okuru

güçlü ve zeki erkekten hoşlanırım:)

Konu, 'Magazin' kısmında AnG£lina tarafından paylaşıldı.

Güçlü ve zeki erkekten hoşlanırım"Yaprak Dökümü’nün hınzır gelini Deniz Çakır erkeklerden en çok duyduğu iltifat ne? 14.10.2007 09:50[​IMG] Yaprak Dökümü’nün hınzır gelini Deniz Çakır erkeklerden en çok duyduğu iltifatın “Bir kadına göre fazla zekisin” cümlesi olduğunu söylüyor.
    Güzelliğiyle övülmekten hoşlanmadığını dile getiren başarılı oyuncu, iç dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu
    'Kadın İsterse'nin Alev'i, "Yaprak Dökümü"nün Ferhunde'si; merak ediyorum sizce yapımcılar, kötü olmayı çok iyi başaracağınızı düşündükleri için mi, benzer rollerle kapınızı iki defa çaldılar? Ben zaten 4 sene konservatuarda kötü kadın eğitimi aldım. O yüzden mezun olduktan sonra beni bu tarz dizilerde oynattılar. Şaka bir yana, bu rolleri canlandıracak oyuncunun, klasik kötü kadın imajından biraz daha farklı olmasını istediler herhalde. Bu yüzden beni seçtiler.
    ŞEYTAN TARAFIM VAR
    Hangisi daha heyecanlı, iyi mi yoksa kötü olmak mı? Türkiye pespembe bir ülke değil. Gri ağırlıklı bir ülke. Bu ülkede pembe kalmaya çalışan bir insan yapaydır. O pembeye gri çalındığı zaman gerçek olur. Kendimizi kandırmayalım. Ben gerçek hayatta var olan karakterleri canlandırmak istiyorum. Mesela, şaytansı tarafımla çok eğleniyorum. Herkesin iki ayrı yönü var; iyi ve kötü. İnsanlar bunu itiraf etmiyorlar. Şeytanlığı hizipçilik olarak algılıyorum ben. En sevdiğim tarafım şeytan yönüm. Çünkü, hep iyi diye bir şey yok bu dünyada. Kim var diyorsa yalan söylüyordur. Adı şeytanlıksa eğer evet, ben o tarafımı da seviyorum.
    FERHUNDE FÜTURSUZ
    Şeytansı yönünüze bir örnek verir misiniz? Laflarla oynamayı severim. Ağzımın iyi laf yaptığını söylerler. Çok dramatik görünüyorum ekrandan ama çok komiğimdir. Bulunduğum ortamın enerjisini yükseltirim. Bana erkekler hep şunu söyler, "Bir kadına göre fazla zekice espri yapıyorsun." Erkeklerden duyduğum en güzel söz budur. Bana 'güzelsin' demelerinden nefret ederim.
    Ferhunde'yle neleriniz benziyor? Ferhunde cesur. Ben de cesurum ama o biraz daha fütursuz. İçinden geleni söylüyor. Ferhunde kendine zarar vermiyor, dışarıya veriyor. Ben kendime zarar veriyorum. Ferhunde şartları zorluyor, öyle bir adamla ben asla evlenmezdim mesela. Beni sevmeyen, istemeyen bir ailenin içinde asla olmam. He, Ferhunde'yi seviyor muyum, çok seviyorum... Bence matrak bir kadın.
    Onun gibi davranmak istediğiniz anlar yaşıyor musunuz? Bazen Ferhunde gibi olmak istiyorum ama her zaman değil. "Hayatta ne ekersen onu biçersin" güzel söz ve ben buna inanıyorum. Ferhunde'nin sonu kötü, benim daha iyi en azından. Böyle giderse yakında taş olacak o.
    Eleştirilmekten hoşlanmıyor musunuz? Eleştirilmekten hoşlanmadığım gibi övgüden de hiç hazzetmem. Çok kırılganım. Güçlü durmaya çalışıyorum ama ufak şeylere de kırabiliyorum. Zaman zaman karşımdaki insanlara kullanabileceğim cümleler bana söylenince kırıldığım oluyor.
    Peki siz insanları kırıyor musunuz? Benim son birkaç aya kadar şefkat duygum çok fazla yoktu. Örneğin bir dilenciye falan acımazdım. Ama artık sevdiklerimi kırmaktan korkuyorum. Gerçekten sevdiğim insan çok az. Onları kaybetmekten korkuyorum.
    Yaşama isyan ettiğiniz olur mu? Çok isyankarım. Çok anarşist bir tarafım var. Hayatımda kırmızı renk çok fazla. Hayata karşı o duygu beni kamçılıyor. Hırslıyım da ve elbette işimde en iyisi olmak isterim.
    Cihan Ünal'la aşk yaşadığınıza dair çıkan dedikodular sizi nasıl etkilemişti? Onlar öyle yazdılar. Hemen kapandı konu, öyle bir malzeme yoktu çünkü. Hiç dikkat etmiyorum yaşantıma. Çünkü duygularını çok uç noktada yaşayan bir insanım.
    Kendinizi korumanız gerektiğini düşünüyor musunuz? Özgürlüğüme ne kadar düşkün de olsam, korumam gereken şeyler var, evet. Bunu yeni yeni algılıyorum.
    Hesapsız davranmak zaman zaman sizi yormuyor mu? Tadını bilmediğiniz bir şeyi tadarsınız ve iyi kötü olduğunu o şekilde algılarsınız. Ben hata yapmaktan korkmam. Ben sadece hatalarımdan ders çıkarmaya çalışırım. Benim yöntemim, deneyerek yanılmadır. Bu yaptığımı bir başkasının eleştirmesinden hiç hoşlanmam. Çünkü hakikaten dedikoduyu sevmem. Başkalarıyla ilgili konuşmaktan hiç keyif almam. Başkalarının hayatına müdahale etmem. Ama insanlar, kendi hayatlarının haricinde başkalarıyla ilgili konuşmaktan büyük keyif alıyorlar. Ben bu davranışlarını kendi vasıfsızlıklarına veriyorum.
    GUCLU VE ZEKi ERKEKTEN HOSLANIRIM
    Sizi etkileyecek erkek nasıl olmalı? Çok yakışıklı erkekler bana itici gelir. Azıcık kusurlu olmalı erkek. Göbekli olabilir, burnu büyük olabilir. Kusurlarıyla barışık olmalı. Kısacası, ben yaşanmışlıkları olan erkekleri severim. Bir de kendiyle barışık olacak. Zeka da çok önemlidir.
    O kişi zeki, siz zeki; nasıl işin içinden çıkıyorsunuz? Zekaların inatlaşmasını bayılırım. Bir insanın kaşından gözünden çok o inatlaşmadan etkilenirim. Beni çok tahrik eden bir şeydir o.
    Hakimiyet erkekte mi olmalı? Hakimiyet erkeğin elinde olsun, ben de bundan yanayım. Ama benim karşımdaki erkeğin hakimiyeti eline alması çok güç. Dominant bir kadınım ama karşımdaki adam benden daha dominant olsun isterim. Güçlü erkek seviyorum.
    ZAMAN HATASI...
    Karşınıza hem böyle hem de ünlü bir erkek çıktı mı? Karşıma böyle biri çıktı ama yaşayamadık bir şey. Başlamadan bitti. Cesaret edemedik yani. Zaman çok önemli. O aşkın oluşmasında zaman önemli. O zaman benim için doğru değilmiş. Ama şimdi olsa belki de her şey harika olurmuş. Ben çok zaman hatası yaşıyorum.
    Olgun erkeklerden mi hoşlanırsınız? Kendi yaşıtlarımdansa benden 5-10 yaş büyük olmasını tercih ederim. Daha çok şey paylaşabiliyorum onlarla. Yaşama dair tecrübeleri çok fazla.

Bugün alintidir

güçlü ve zeki erkekten hoşlanırım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler zeki kadın istemiyor!

Erkekler zeki kadın istemiyor!

Erkeklerin kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ettiklerini biliyor muydunuz? Zeki kadınların evlenmeleri halinde de evliliklerini sürdürmek için mücadele etmek zorunda kaldıklarına dikkati çeken İngiliz bilim adamları, kariyerlerinde başarılı olan kadınların aynı başarıyı evliliklerinde gösterebilmek için özel çaba harcamaları gerektiğini bildirdi. İngiliz bilim...
  2. Olgun Erkek Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Olgun Erkek Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır oğlak yengeç olgun erkekler nelerden Bu erkeği elde etmek çok zordur. çünkü ne istediğini gerçekten çok iyi bilir. Duygularını ve mantığının çok iyi dengeleyebilen bu erkekler, kolay teslim olmazlar. Zekidir ve karşında boş bir kadın görmek istemezler. O tartışabilmeli ve kıyasıya söz düellosu...
  3. Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?

Hangi Burç Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır?

balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır akrep başak hangi burç hangi tip kadından Bakalım hangimiz ne tiplerden hoşlanıyoruz :D:D KOÇ: Güzel kokular süren erkeği sever. Bu yüzden de kesinlikle sahte parfüm kullanmayın! Ayrıca Beyoğlu'ndaki 'Terkos' pasajından da ucuza giyinmeyin. BOĞA: Bu burç kadınlarının dini imanı...
  4. erkekler neden hoşlanır?

erkekler neden hoşlanır?

erkek hoşlanırsa erkekler hangi sözlerden hoşlanır erkek hangi sözlerden hoşlanır erkekler konulardan en çok Erkekleri anlamak her ne kadar kadınlar için yıllar alsa da siz siz olun bazı ipuçlarını görmekten kaçmayın. Aslında erkeklerin yapılmasından hoşlandıkları şeyleri uygulamak çok zor değildir. Yeter ki onu baştan çıkarmayı bilin. Heyecan Erkekler de kadınlar gibi heyecanın...
  5. balık burcu erkeği hantgi tarz kadınlardan hoşlanır?

balık burcu erkeği hantgi tarz kadınlardan hoşlanır?

balık burcu erkeği hantgi tarz kadınlardan hoşlanır? şimdiden teşekürlerr..................

Sayfayı Paylaş