gebe
  1. haziran17

haziran17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gül abbasoğluna iğneli epilasyon yaptıranlar

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında haziran17 tarafından paylaşıldı.

• arkadaşlar 2 aydır bacaklarım için gül abbasoğluna iğneli epilasyona gidiyorum, normalde de gittiğim bir estetisyendi ve denemeye karar verdim, önceleri yaz olduğundan leke ve yara olur diye korkuyordum fakat estetisyenim bundan korkmamamı söyledi, sıcak olmamak kaydıyla banyo yapabileceğimi sadece kendim müdahale etmememi söyledi, yazılanların aksine yara olacak bir durumla karşılaşmadım kalın tüylere en az 3 incelere de 1 veya 2 akım veriyor canım yanıyor evet ama kızarıklıklar ağda vaya makineyle alım sonrasından çok farklı değil,beze filan yok, kan zaten görmediğim için kabuk olacak bir durum olduğunu sanmıyorum.Hemen sonrasında yatıştırıcı bir karışım ve merhem uyguluyor yanma veya acı zaten hissetmiyorum sonrasında ve kızarıklıklar 1 günde yatışıyor...çoğu okuduğum yorumu önceden okusam hiç başlamazdım korkarak ancak gittiğim yerdeki makine son çıkan makinelerden ve evet işin ehli olmayan biri dış derinizi yaktığı takdirde leke ve kabuklara maruz kalıyorsunuz sanırım...​

2. haziran17

haziran17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    • akımı tüylerin yapısına göre ayarladı gül hanım ben de ilk gittiğimde .de tüylerin bir çoğu kalındı diğerleri de çok inceydi...şimdi bacağımın bir kısım yerlerinde tüy çıkmıyor ki daha 1 ay oldu başlayalı...ağdadan çok farklı bir iz olmuyor o da zaten 1 gün sürüyor,yara,yanık ve kabuk zaten olmadı...eczanelerde sporcuların sakatlanmalarında uygulanan bir sprey var adını hatırlamıyorum ancak mavi kapaklı bir sprey,her ihtimale karşı ondan aldım canım yanacak gibi olursa ondan sıkıp bir kaç dakikalık uyuşukluk sağlıyor zaten sonra da alışmış oluyor o bölge ve canım acımıyor, solaryuma da girdim,güneşe de çıktım, duşumu da alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım sanırım en fazla 1 ay içinde tüylerin tamamı sarı olacak,şu anda bile bazı tüyler köksüz şekilde düşüyor... ​

3. haziran17

haziran17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay değil 2 aydır gidiyorum gül abbasoğluna yukarda yanlış yazmışım kusura bakmayın arkadaşlar bitene kadar devam edicem sabırlı olmak gerek yoksa tüyler bitmez.

gül abbasoğluna iğneli epilasyon yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

İğneli Epilasyon (elektroliz epilasyon)

epilasyon Lazer, iğneli lazer, lazer epilasyonu hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. İğneli lazer operasyonu hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yazımızda hanımlar. İğneli Epilasyon(elektroliz epilasyon) Yöntemin esası ucunda ince bir iğne bulunan kablo ile kıl köküne düşük dozda elektrik vererek kıl kökü hücresini yakarak öldürmektir.Bu nedenle bu yöntem...
  2. gül abbasoğluna kalıcı makyaj yaptıranlar

gül abbasoğluna kalıcı makyaj yaptıranlar

ben çok kararsızdım yaklaşık 1 saatte karar verdim ve sırf eşimin ısrarı üzerine yaptırdım ve şunu söylüyeyim banada çıkarsa üstüne geçicez dedi ama inanın görüceksiniz çıkma olmuycak dedi ve gerçekten çizdiği gibi kaldı 2 sene gitse ban yeter 2 sene sonra yine yaptırırım ben koyu kahve yaptırdım sonra tenin o rengi değiştirebiliyor şimdi siyahımsı ama kendi kaşlarımdan ayırt edilmiyor ilk 15...
  3. iğneli epilasyon

iğneli epilasyon

Kızlar aranızda Cemile Ural'a iğneli epilasyona giden var mı? Varsa bana özelden kendisine ulaşabilmem için telefon numarasını yazarsanız çok sevinirim. Ya da memnun kaldığınız bir başka yeri de önerebilirsiniz İstanbul'da. Şimdiden teşekkürler :)
  4. iğneli epilasyonu merak ediyorum

iğneli epilasyonu merak ediyorum

selam hanımlar çok güzel bir siteniz olduğunu söylemek istiyorum işlerimden dolayı yoğun bir tempoda çalışıyorum ama en kısa zamanda bende aranıza tamamen katılıp sizlerle vakit geçirmek ve dostça sohbetler etmek istiyorum. Benim merak ettiğim şu daha önce iğneli epilasyon yaptıran varmı aranızda ben şimdiye kadar hep sir ağda yaptırıyordum ama artık epilasyon yaptırmaya karar verdim iğneli...
  5. iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

merhabalar iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim bana iğneli epilasyonun nasıl yapıldığını etkilerini ve fiyatları hakkın da bilgi verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş