gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gül Ağa Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Engin Günaydın Muhteşem Yüzyıldan neden ayrıldı Gül Ağa diziden çıkıyor mu

Sevgili melekler, ekranların fenoman dizisi Muhteşem Yüzyılın renkli simalarından Engin Günaydın yakında diziden ayrılacak. Ayrıntılar ise şöyle ;

Muhteşem Yüzyılın Gül Ağası Engin Günaydın'ın dizi ile yaptığı anlaşma 8 bölüm sonra bitiyor.

Muhteşem Yüzyıl'ın Gül Ağa'sı Engin Günaydın Pazar Vatan gazetesine verdiği röportajda kadrodan ayrılacağını söyledi.

Benim 40 bölümlük anlaşmam vardı" diyen Günaydın; "En başta konuk oyuncuydum. Hayatımı ekonomik olarak devam ettirmem gerekiyordu, dizilere de baktımaklıma yatan sadece Muhteşem Yüzyıl oldu. Bu seneyi geçiştirmek için girdim. 8 bölüm sonra anlaşmam bitiyor. dedi.

Gül Ağa Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl süleymanın okuduğu şiir ibrahimin okuduğu şiir yüzyılda ibrahimin süleyman maria sevişme Yaklaşık beş haftadır milletçe “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle; dolayısıyla Kanuni Sultan Süleyman’la, Hürrem’le, Pargalı İbrahim’le yatıp kalkıyoruz. Daha fragmanlar dönerken isyan çıktı, “Vay, ecdadımıza ha” diye ayaklandı kimileri. Hem yapımcılar, hem oyuncular, hem de...
  2. Muhteşem Yüzyıl Yeni Oyuncu Gül Ocakcı

Muhteşem Yüzyıl Yeni Oyuncu Gül Ocakcı

muhteşem yüzyıl yeni oyuncu muhteşem yüzyıla yeni oyuncu yüzyıl oyuncuları katılan oyuncular Muhteşem Yüzyıl dizisine bir oyuncu daha katıldı.Mahidevranın cariyesi olarak zileyeceğimiz Gül Ocakcı artık Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacak.Haberle ilgili detaylara geçiyorum. Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl’a yeni bir oyuncu dahil oluyor.İstanbul Kültür Üniversitesi...
  3. Muhteşem Yüzyıla Muhteşem Transfer

Muhteşem Yüzyıla Muhteşem Transfer

muhteşem yüzyıl, oyuncuları, yeni transfer, küçük sırlar, çet hakkında genel bilgiler burda melekler muhteşem yüzyıla yeni bir transfer daha olmuş melekler yeni sezonda muhteşem yüzyıl yine muhteşem geliyor:D işte haber melekler Genç kızların sevgilisi çok ünlü bir oyuncu; Show TV'nin rating rekortmeni dizisi "Muhteşem Yüzyıl"a transfer oldu... Hürriyet gazetesinin...
  4. Engin Günaydın Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor mu?

Engin Günaydın Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor mu?

Engin Günaydın Muhteşem Yüzyıldan Ayrılıyor mu? Arkadaşlar böyle bir haber duydum doğrumu sizde duydunuz mu?
  5. Anıl Tetik Adadan Ayrılıyor mu ?

Anıl Tetik Adadan Ayrılıyor mu ?

Anıl Tetik adadan ayrılıyor mu? Medya patronu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını cevaplandırdı. En merak edilen ise Anıl oldu. Adada neler yaşanıyor? Acun Ilıcalı ilk kez anlattı... Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, kendisine en çok sorulan soruları Instagram sayfasında yanıtladı. Soru: Sakatlanan oyuncunun tedavi sürecinin uzaması halinde otomatik...

Sayfayı Paylaş