gebe
  1. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gül eşsiz davet verecek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ÇİÇEĞİM tarafından paylaşıldı.

Gül eşsiz davet verecek Cumhur başkanı Abdullah Gül 5 Eylül sabahı devlet erkanına eşsiz davet verecek [​IMG]
    Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, seçilmesi nedeniyle vereceği resepsiyona eşsiz davetiye gönderecek. 5 Eylül Çarşamba günü Çankaya Köşkü'nde verilecek resepsiyon sabah saatlerinde yapılacak.

TBMM Başkanı, Başbakan, Bakanlar, milletvekilleri, askerler, yabancı misyon, üst düzey bürokratlar, gazeteciler ve sivil toplum örgütlerinin davet edileceği resepsiyon davetiyeleri eşsiz gönderilecek. Davetin akşam yapılmayıp gündüz saatlerinde olması "İçki servisi yapmamak için" yorumlarına neden oldu.
    Gül Cumhurbaşkanı seçildiği gece, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'den görece devraldığında küçük bir kutlama yapılmış bazı bakanlar, AKP milletvekilleri, az sayıda işadamı ile bazı gazeteciler katılmıştı. Bu kutlamada, meyve suyu servisinin yanı ısıra şampanya servis edilmiş ancak içen olmamıştı.

http://www.kanalturk.com.tr/26521/gül-eşsiz-davet-verecek.html

Gül eşsiz davet verecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  2. Eşsiz Manzaralar

Eşsiz Manzaralar

Doğa gerçekten harika birşey bize verdiği güzellikler hiç bitmiyor o harika devasa resimler:dil::dil::dil:
  3. eşsiz Yavuz

eşsiz Yavuz

ekranların sevilen dizisi Adanalı'nın asabi polisine eş aranıyormuş........ ADANALI'YA PARTNER ARANIYOR ADANALI DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU OKTAY KAYNARCA'YA PARTNER ARANIYOR Dizide Adana'dan gelen Yavuz isimli komiseri canlandıran Kaynarca, dizinin başından beri ortaya çıkan kızı Sofia ile uğraşırken gönül işlerini askıya almıştı. Şimdi dizinin kadrosuna Yavuz'la aşk yaşayacak yeni bir...
  4. Eşsiz Çalışmalar

Eşsiz Çalışmalar

Şu resimlerdeki emeğe çalışmaya bakın resimler gerçek resimleri aratmadığı gibi insanda büyük bir huzur yaratıyor :)
  5. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...

Sayfayı Paylaş