gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Gül Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

gül falı [​IMG]
    Gül Falı:
    Gül yaprakları alınır ve avuç içine konarak eller hızla çarpılır, yaprakların ezilmesi sonucunda ortaya çıkan şekillerden yorum yapılır. Bu eğlenceli yöntem, Eski Yunan´da çok revaçtaydı.

2. emyy

emyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ımmm sen denedinmi ablaa:)

Gül Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülle

gülle

Rüyada bir top güllesi görmek, sakladiginiz bir sirrin hiç beklemediginiz bir anda herkes tarafindan duyulacagina, bu yüzden çok kötü bir duruma düserek utanacaginiza ve hat-ta oldukça önemli zararlara da ugrayacaginiza isarettir. Bir rivayete göre gülle görmek, beklenmeyen bir haberle de yo-rumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada gülle görmek düsmanlik ve münakasa yapmaya, bazen yolculuga...
  2. ::.. Gülümse::..

::.. Gülümse::..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim

Sayfayı Paylaş