gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz???

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

gül hanımın annesi Sevgili Gül ablamızın oğluşu bakın nelere başlamış çokta tatlı maaşallah tıpkı annesi sanik dimi meleklerim :D

2. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Gül Hanımın oğluşu kime çekmiş dersiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Han kimdir hakkında bilgiler

Cengiz Han kimdir hakkında bilgiler

tarihin en fazla etki bırakan liderleri en fazla etki bırakan liderler michael h heart ın tarihin liderleri michael h hearts Doğum 1162 Hentiy / Moğolistan Görev süresi 1206 – 18 Ağustos 1227 Önce gelen Sonra gelen Ögeday Han Cengiz Han (ya da doğum adıyla Temuçin), (Moğolca:Чингис Хаан) (d. 1162 – ö. 18 Ağustos 1227). Moğol politikacı ve ordu lideri, kağanı. Moğol...
  2. Murat Han kimdir

Murat Han kimdir

murat gordi kimdir murat han kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri "Mutluluk" adlı filmde Özgü Namal ile başrolleri paylaşan ünlü oyuncu Murat Han hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. Murat Han (d. 1975, Erzincan) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun...
  3. Cengiz Han Kimdir?

Cengiz Han Kimdir?

cengiz han, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, bilinmesi gerekenler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cengiz Hanın hayatıyla ilgili bilgileri sunuyoruz.. Cengiz Han (d. 1162 – ö. 18 Ağustos 1227). Moğol Börçigin ailesinden siyasetçi, asker ve han. Moğol kabilelerini buyruğu altında birleştirerek Moğol İmparatorluğu'nu (1206-1368) kurmuştur....
  4. oğluşum

oğluşum

bebişler ben aranıza yeni katıldım sorularınızı bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş