gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gül işte nedensiz sebepsiz

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Gül işte nedensiz sebepsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nedensiz Zenhinleşme

Nedensiz Zenhinleşme

1. Nedensiz Zenhinleşme: Hiçbir neden yokken zengin olunması. Komş-unun tavuğu kümesime 2 tane yumurta bıraktı. Bu durumda nedensiz zenginleşme vardır. Hiçbir neden yokken zenginleşen borçludur. Arkadaşıma borçlu olduğumu sanıp 10 milyon lira verdim ama borçlu değilim. BEnim mal varlığım azaldı ama diğerinin ki arttı . Neden yok 2. Nedensiz Zenginleşmenin Koşulları Nedensiz Zenginleşmenin...
  2. Sebepsiz Fırtına

Sebepsiz Fırtına

Yaşar'ın çok sevdiğim bir parçası kızlar.. Bakın nasıl da güzel yapmışlar. Gerilir büyür ah Bir sebepsiz firtina Kardesidir umut askin Kalan elinde avucunda Firtinalardan kurtar beni yar Batirma gemilerimi Umutlar askin teknesi yar Umutlarim tükendi ay ay a Sensiz olmuyor yerine konmuyor Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarina...
  3. İşte Sütlü Gül Böreği Tarifi Hamur İşi Sevenlere.....

İşte Sütlü Gül Böreği Tarifi Hamur İşi Sevenlere.....

Sütlü Gül Böreği Tarifi Sütlü Gül Böreği Nasıl Yapılır Sütlü Gül Böreği Tarifini misafirimizin isteği üzerine sizinle paylaşıyorum meleklerim...İşte börek böyle olur....Misafirlerinize çocuğunuz okudan geldiğinde çay yanında gidecek süper bir börek....Şimdiden yapacaklara afiyet olsun...Yanında Kıymalı Burma Börek Tarifinide size veriyorum.... MALZEMELER 3YUFKA 1 ÇAY BARDAĞI SIVI YAĞ...
  4. İşte Sizlere Gülse Birsel Stili....

İşte Sizlere Gülse Birsel Stili....

Gülse Birsel Stili Gülse Birsel Beğenerek İzlediğimiz Yalan Dünya dizisinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel; hem güzel hem de yetenekli! İmzasını attığı işler kadar kıyafet seçimleriyle de adından övgüyle söz ettiren Gülse Birsel’in işte stili....
  5. İşte Meleklerim Sizlere Gülün Mucizevi Etkisi....

İşte Meleklerim Sizlere Gülün Mucizevi Etkisi....

Gülün Mucizevi Etkileri Gülün Faydaları Çiçeklerin en sevileni olan gül, kozmetik açıdan da son derece faydalıdır. Gülün mucizevi etkisiyle güzelliğinize güzellik katın.Cildinize temizlik tazelik gelsin üstelik gül ürünleriyle cildiniz gül gibi koksun...İşte gülün mucizevi etkileri ve gülün cildimize faydaları... Doğal ürünlerin öne çıktığı son yıllarda, gülsuyu da etkisini kanıtlamış...

Sayfayı Paylaş