gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Gül kokulu cumalar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

[h=6]Allahım! şu an kimin nerede bir sıkıntısı varsa, Sen onu gider. Allahım! şu an kimin nerede çaresiz bir derdi varsa, Sen ona çare ol. Allahım! şu an kim nerede acıdan inlemekteyse, Sen ona rahmetinle yetiş.
    Allahım! sevdiklerimi Sen de sev ve onlara bâki huzur ve neşe ver.
    Allahım! iman ve ahlakın en güzelini yerleştir o sevdiğin yüreklere.
    Allahım! Sen Sana edeple geleni geri çevirmezsin,dualarımızı salihlerin duası eyle.
    ( AMİİİNNNN )[/h]

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

sanada aynisindan canim.. cuman hayirli olsun ..

narçiçeğimm bunu beğendi.
Gül kokulu cumalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül kokulu domates yetiştirildi

Gül kokulu domates yetiştirildi

İsrailli araştırmacılar, genleriyle oynayarak, gül ile limon kokulu domates yetiştirdi. İngilizlerin "Nature Biotechnology" dergisinin internet sitesine göre, genetiği değiştirilmiş (GD) yeni domatesleri deneyen gönüllüler, ürünün tadını çok beğendiklerini söyledi. "Neve Yaar" araştırma merkezinde yetiştirilen GD domateslerin tadına bakan 82 kişiden 49'u yeni ürünü çok...
  2. Zafer Peker - Gül Kokulu Yarimdin

Zafer Peker - Gül Kokulu Yarimdin

Dün gece yine seni düşünüp ağladım eski günlere Bütün gece tüttün gözümde dalmışım hayallere Ne güzel günlerdi ah bir başkaydı seninle İzlerimiz kalmış mıdır gezdiğimiz yerlerde Bir gülüş bırakmıştı o sıcak bahçelerde Arasam bulur muyum muhtacım bu günlerde Sen benim sevgilimdin Sen benim her şeyimdin Sen benim boynu bükük gül kokulu yarimdin
  3. <3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

<3 Liseli_Kiz'dan Gül Kokulu Bir Günlük <3

Selam !! Ben Pelin. Ve bu da benim günlüğüm. Yani her gün başımdan geçen olayları yazacağım. Şimdilik bye !

Sayfayı Paylaş