gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gül Kokuyor Bahçe İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Mescidi nebevi gördüm de durdum Rüya alemine daldıkça daldım Ranzadan geçerken kokunu aldım
    Güller açmış gibi mis kokuyordu
    Yalvarıp yakarsam kadir Mevla ma
    Duam kabul olup kalsam yanında
    Canımı alsında ölem burada
    Cenneti bakiye gömsünler beni
    Ranzanın altında yatan Muhammed
    Yalvarır ümmetin biraz yardım et
    Gül kokun geliyor cennetle bir denk
    Bakacak yüzüm yok Allah ım afet

Gül Kokuyor Bahçe İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güldür Gül İlahisi

Güldür Gül İlahisi

güldür gül o nur cemali Bugün ben şâhımı gördüm çeşmi cemâli güldür gül Gül olanın aslı güldür peygamberin nesli gül Kusuru gül yaşı güldür toprağı gül taşı güldür Girdim şahın bahçesine cümlesi aşı güldür gül Asmasında gül dalları kovanında gül balları Ağacında gül hâlleri servi pınarı güldür gül Arkı akar çarkı döner gülden değirmeni döver Yine gülden gül üğütür bendi ırmağı güldür gül...
  2. Güller İlahisi

Güller İlahisi

Güller sümbüller Yanık gönüller Divane diller Mevlayı özler Hu diyen canlar Canda cananlar Aşkla yananlar Mevlayı özler. Pervane nare Deme ağyare Mest olan yare Mevlayı özler Zikreden zakir Şükreden şakir Aşkı bu fakir Mevlayı özler Emin ver bana Niyazım sana Yüreğim yana Mevlayı özler
  3. Güllerin Kokusu İlahisi

Güllerin Kokusu İlahisi

güllerin kokusu ah şu güllerin güllerin kokusu ah şu güllerin anne şefkatiyle dolmuş güllerim anne şefkatiyle dolmuş güllerim bahçelerde güller kokuyor güzel güzel bahçelerde güller kokuyor güzel güzel Allah 'a şükürler olsun bu güzel günleri yaratan allaha
  4. Güle Koşar İlahisi

Güle Koşar İlahisi

benim seydam güle koşar benim seydam güle koşar dinle Benim seydam güle koşar güllerin içinde yaşar hak aşkıyla dolup taşar gönül seydamı arzular ben de seydama gideyim gidipte tövbe edeyim erdem yanar durur sine gelin gönül ne haldeyim Sofiler yolunu gözler hasretini kalbe gizler canlar cananını özler gönül seydamı arzular bende seydama gideyim gidipte tövbe edeyim erdem yanar durur...
  5. gül yüzünü ruyamızda ilahisi

gül yüzünü ruyamızda ilahisi

gül yüzünü rüyamızda ilahisi Gül yüzünü rüyamızda Görelim ya Rasulellah Gül bahçene dünyamızda Girelim ya Rasulellah Sensin gönüller sultanı Getiren yüce Kur'anı Uğruna tendeki canı Verelim ya Rasulellah Aşkınla yaşarır gözler Hasretinle yanar özler Mubarek ravzana yüzler Sürelim ya Rasulellah Veda edip masivaya Yalvarıp yüce Mevlaya Şefaat - Mustafa' ya Erelim ya Rasulellah...

Sayfayı Paylaş