gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Gül motifli şal modeli

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

motifli şal modelleri motifli şal örnekleri modeli gül modelleri örnekleri [​IMG]

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Gül motifli şal modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motifli Şal örneği

Motifli Şal örneği

motifli şal modelleri motifli şal örnekleri motifleri örnekleri ve yapılışları Örgü ile ilgilenen ziyaretçilerimin nerede örgü modelleri diye düşündüklerinin farkındayım. Bu aralar çok fazla birşeyde yaptığım söylenemez sanırım bahar rehabetine kapılmaya başladım. Havalar ısındıkça örgü örmekde gelmiyor içimden ... Bu şalı neredeyse 1.5 senedir yapmayı istiyordum yabancı bir sitede resimini...
  2. Papatya Motifli Şal

Papatya Motifli Şal

motifli şallar papatya motifleri motifli şal eklemesi papatya şal motifi Modelimizde ilk önce yaklaşık 10 adet zincir yapıyoruz ve yaklaşık 20 adet uzun mil başılı doygu yapıyoruz üçüncü sırada istediğiniz uzunlukta (25 mesela) zincir yapıp geri batarak 20 yaprak yapıyoruz. Bu şekilde beyaz turunculu kısım bitiyor.Motifleri eklerken ortadaki küçük motifleri kullanıyoruz ve üçgen şekli...
  3. Farklı tarz motifli şal modeli

Farklı tarz motifli şal modeli

farklı şal örnekleri motifli şal modelleri motif modelleri farklı şallar
  4. Motifli Şal Modelleri 2016

Motifli Şal Modelleri 2016

Mevsim geçişlerin de ince kıyafetlerinizin üzerine bazen havanın değişmezi sonucu korunmak için bir örgü modeline ihtiyaç duyarsınız. Örgü şal modelleri serin havalar da kıyafetlerinizin üzerin de şık kombinler oluştururken sizi de koruma altına alacaktır. Özellikle kış ayların da bayanlar ev gezmelerine giderken genellikle gezmelik ince kıyafetler giyerler. Omuz, sırt ve bel bölgenizi sıcak...
  5. Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız

Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız

Motifli örgü şal modelleri en güzel örnekleri sizler için bu yazımızda derledik meleklerim. Hem aksesuar hem bir ihtiyaç anında tercih edilen şallar biz bayanlar tarafından çok tutulur. Hanımlar hemen hemen her kadının ilgisini çeker diye düşünüyorum şallar. Sokakta bir bayanın omuzlarında görseniz mutlaka bir dönüp bakarsınız o kadar ilginizi çeker diye düşünüyorum yani. İster kullanmalık...

Sayfayı Paylaş