gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

gül şeklinde koltuk modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

gül koltuk modeli Tasarım koltuk modelleri
    Bu gül şeklinde koltuk modeli ilginç bir tasarım olmuş. Deri kloltuk modelleri varken ben bu koltuğu ev dekorasyonumda kullanamyı düşünemem ama ilginç bir tasarım olduğu için belki kullanamyı düşünen meleklerim vardır.

gül şeklinde koltuk modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzünüzün şekline göre saç modeli!

yüzünüzün şekline göre saç modeli!

kafa şekline göre saç modelleri kafa yapısına göre saç modelleri kafaya modeli yuvarlak uzun suratlar için Bunun için önce yüz şekillerini bilmeliyiz. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Bir yüzü oluşturan yedi şekil aşağıdaki gibidir. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz. Saçımız mı ön planda olsun ,yoksa yüzümüz mü? İşte yüz şekillerine göre ideal saç...
  2. Eldiven şeklinde lif modelleri

Eldiven şeklinde lif modelleri

eldivenli lif modelleri eldivenli lif örnekleri eldiven şeklinde yapılışı eldiven modelleri ve yapılışı örnekleri Herkesin banyosunda hemen hemen lifleri vardır.bazıları lifi tercih etmesede kesinlikle lif olmadan vücudun temizleneceğine inanmıyorum hanımlar illaki şöyle keselenecen bol köpüklü sabunlu lifle değilmi ama:D İşte size çok şirin bir o kadarda kullanışlı eldivenli lif örneğini...
  3. Spiral Şeklinde Kıvırcık Saç Modelleri

Spiral Şeklinde Kıvırcık Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. kupa şeklinde lavabo modeli

kupa şeklinde lavabo modeli

Banyo dekorasyonu Lavabo modelleri İlginç tasarımları gerçekten çok beğeniyorum ve tasarımcılarını çok kıskanıyorum. Bu kupa şeklindeki lavabo modeli de çok yaratıcı olmuş bence. Çarpıcı banyo dekorasyonu için tercih edilebilecek bir lavabo modeli olmuş.
  5. Fiyonk Şeklinde Gelin Duvağı Modeli

Fiyonk Şeklinde Gelin Duvağı Modeli

duvak modelleri 2015, duvak tasarımları, gelin duvak modelleri, farklı duvak modelleri Gelin adayları için evlilik tarihi belli olduktan hemen sonra tatlı ve yorucu bir süreç başlar. Düğüne kadar sürecek bu telaşta, gelinlik modeli, takılar, ayakkabı, saç, makyaj gibi ayrıntılar ince elenip sık dokunur. Gelinlik modelini tamamlayan önemli detaylardan biride duvak modelidir. Her ne kadar...

Sayfayı Paylaş