gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

gül ün hikayesi

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

gül ün hikayesi gül ve dikenin hikayesi gülün ve diken ile dikenin [​IMG]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Gülün Hikayesi [/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Güle diken batınca[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kan rengine boyanmış[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Göğe imdat edince [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bülbül dala dolanmış [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Dala dolansa bülbül [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Kana bulansa bülbül [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Bülbül söylene dursun [/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]Derdin sahibi güldür[/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]“Bülbülün bin teklifine Gülün tekmili tektir” [/FONT]​

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gül ün hikayesi
    emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: gül ün hikayesi

sagol canimm,kiyi bak,sevgilerrrrrrr

gül ün hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Gülün Hikayesi...

Beyaz Gülün Hikayesi...

beyaz gülün hikayesi beyaz gül hikayesi Beyaz gülün hikayesi Onunla tanistiginda biriyle cikiyordum ve sözluydum aileler bile biliyordu.ama onunla cikarken cok mutlu degildim hep birseyler eksikti sanki icimde.ama cok sevdigim icin sustum hep sustum.birgun biri cikti karsima.yakisikli,hos sohbet biriydi.bende cok hoslanmistim ama ben baskasina aittim. sözlumle kavga ettik.ayrildik.o yeni...
  2. kırmızı gülün hikayesi

kırmızı gülün hikayesi

Çok eski zamanlarda birgün birdelikanli varmis... Budelikanli çok zengin bir ailenin kizina asik olmus. Ama kizdelikanli fakir diye ona yüz vermiyormus. Genç bir yilbasi gecesi bütün cesaretini toplamis ve kizi yilbasi gecesi balosuna davet etmek için evine gitmis. Kapiyi genç kiz acmis.Kiza kendisini yilbasi gecesi balosuna davetetmeye geldigini, birlikte dans etmek istedigini söylemis....
  3. Gül Ve Bülbül Hikayesi

Gül Ve Bülbül Hikayesi

Çok eski zamanlarda birgün birdelikanli varmis...Budelikanli çok zengin bir ailenin kizina asik olmus.Ama kizdelikanli fakir diye ona yüz vermiyormus. Genç bir yilbasi gecesi bütün cesaretini toplamis ve kizi yilbasi gecesi balosuna davet etmek için evine gitmis. Kapiyi genç kiz acmis.Kiza kendisini yilbasi gecesi balosuna davetetmeye geldigini, birlikte dans etmek istedigini söylemis.Kiz...
  4. Kırmızı Gülün Hikayesi

Kırmızı Gülün Hikayesi

Kırmızı Gülün Hikayesi Kırmızı gülün hikayesi bilinir mi Bilmem. Ama ben yine de hatırlatayım Seneler öncesini. Dünyada aşkın, mutluluğun Umudun ve beyaz gülün olduğu günleri. Tabii bunlarla anlaşamayan gururu da Unutmamak lazım. Bu beş arkadaşın sevinçle Saklambaç oynadıkları günlerdi. Tabii ebe çoktan belliydi: Gurur. Mutluluğu çabucak bulan gurur Aşkı aramaya başladı...
  5. "Güldür Güldür"ün Yayın Günü Değişti!

"Güldür Güldür"ün Yayın Günü Değişti!

güldür güldür, güldür güldür programı, güldür güldür yayın günü Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen komedi programı Güldür Güldür'ün yayın günü değişti. Önceden salı akşamları 22:15'te ekranlara gelen Güldür Güldür bu haftadan sonra yeni bölümleriyle Perşembe akşamları 20.00'da Show TV'de yayınlanacak...

Sayfayı Paylaş