gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Gül yağının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gül yağının faydaları gul yaginin faydalari Aşklara,şarkılara,şiirlere konu olan bu zarif ve güzel çiçek olan gül hakkında sizlere bazı bilgileri aktarmak istiyorum.Gülün reçelinden tutunda sağlığa ve cilt güzelliğine kadar fayda sağladığı birçok yararı var.Sizlere gül yağının faydalarından bahsetmek istiyorum.Bu eşsiz güzellikteki nadide çiçek olan gülün yağı bakalım nelere faydası varmış? [​IMG]
    Antiseptik (mikrop öldürücü ) olarak kullanılan gül yağı makyaj temizleyicidir, ciltteki doğum lekelerini giderir. Alerjik ciltler için faydalıdır. Cilde canlılık kazandırmaktadır.

Boğaz ve bademcik iltihaplarının giderilmesi için yardımcıdır. Ellerinizin ve cildinizin güzelleşmesi için gül yağını badem yağı ile karıştırıp kullanabilirsiniz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Gül yağı çok faydalı gerçekten teşekkürler

Gül yağının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gül yağı

gül yağı

Rüyada gülyagi ve benzeri güzel kokulu yaglar görmek hayirli bir söhrete, kahramanliga, bir rivayete göre de hacca gitmege ve iyi kalpli biri tarafindan verilecek mal ve serefe yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Gülyagi, zekaya, dinç bir dimaga, halka yakinliga, mütevazi ve yumusak olmaya isaret eder.
  2. Gül Yağı Faydaları ve Kullanımı

Gül Yağı Faydaları ve Kullanımı

gül yağının cilde faydaları gül yağı nasıl kullanılır yağı faydaları yağının ve kullanımı Cilde canlılık kazandırır ve gerginleştirir Alerjik ciltler, egzamalı ciltler ve açık yaralara önerilir. Makyaj temizler, ciltteki doğum lekelerini alır. Esans olarak parfümeride kullanılır. KULLANILIŞI: Haricen.cilde masaj şeklinde uygulanır. ***EI ve cilt için kullanıldığında birebir Tatlı Badem...
  3. Gül yağının faydaları ve kullanımı

Gül yağının faydaları ve kullanımı

gül yağının kullanımı gül yağının faydaları ve kullanımı esansı faydaları esansının esansı nasıl yapılır Sizlere gül yağının sağlık ve güzellik açısından yararları konusundaki bilgileri paylaşmak istiyorum bakın gül yağı hangi hastalıkların tedavisinde ve nasıl kullanılıyor Gül Yağı: Gül yapraklarının buhar distilasyonu ile elde edilmektedir. Tanen,gallik asit,anthocyanin ve guercitrin...
  4. Gül suyu ve gül yağının faydaları

Gül suyu ve gül yağının faydaları

gül yağının faydaları gülsuyu faydaları gül kreminin kremi kremi Gül suyunun cildimiz için onlarca faydasının olduğunu artık bilmeyenimiz yoktur.Gülsuyu cilt için harika bir toniktir. Gülsuyu ile başka birçok kür yapılabilir.Cildi canlandırıcı etkisinin yanında mesela göz altlarını gül suyu ile temizlemek, göz altında oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesine yardımcı...
  5. Gül Suyu Ve Faydaları

Gül Suyu Ve Faydaları

gülsuyu faydaları gül suyu, faydaları, nelerdir, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben gül suyunu kullanırım arkadaşlar gece yatmadan ve sabah kalktığınızda gül suyu ile cildinizi temizleyip birde nemlendirici sürdüğünüzde bebek gibi olursunuz melekler :D:D GÜL SUYU VE GÜL YAĞININ FAYDALARI Gül suyunu mis gibi kokusu ile tanırız. Özellikle kandil ve mevlit gibi dini...

Sayfayı Paylaş