gül yapımı

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ipten gül yapımı ipten çiçek yapımı tığ ile gül simli tığ ile çiçek video

herkesin kolaylıkla yapabileceği tığ işi gül modeli şapkanıza,çantanıza takabilirsiniz simli iplerden yaparak broş olarak kullanabilirsiniz gülün büyüklüğüne göre zincir çekiniz resimdeki gül için 34 zincir çekiniz sonra 31 zincir halkasına 4 tane trabzan yapınız iki zincir atlayınız 28 zincir halkasına 5 tane trabzan yapınız bu şekilde sıra sonuna kadar devam ediniz...ikinci sıraya çıkarken yine 3 zincir çekiniz ve 2 sıraya başlayalım 5 tane tarbazan yaptımız alt sıranın baş kısımlarına trabzan yapacağız
    3 zincirimizi çekdik sonra alt sıranın ikinci trabzanına bir trabzan 2 tarbzanına bir trabzan 3 trabzanına bir trabzan yapınız 4 tarbzanına bir trabzan yapıyoruz 3 zincir çekip 5.trabzanın başına sık iğne yapıyoruz bir sık iğnede ikinci beşlinin başına yapıyoruz 3 zincir çekiyoruz sonra 2-3-4- trabzanların başkısımlarına anlattığım gibi trabzan yapıyoruz bu şekilde devam ediyoruz sonrada bitince rulo yapıp uygun yerlerden dikiliyor...

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: gül yapımı

teşekkürler cnm [​IMG]

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gül yapımı

paylaşım için teşekkürler adminim

gül yapımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. katmerli gül yapımı

katmerli gül katmerli gül yapımı yapımı teknikleri cicek örgü çiçek video
  2. Yapraklardan gül yapımı

El becerisinde kendimi hiç yetenekli bulmuyorum.Bazen internetten araştırıyorum birkaç modelleri.Ama ne yaparsam yapayım beceri olmayınca ortaya pek birşeyde tutmuyor.Ama biliyorum Siz Bayanlar çok hamaratsınızdır.O nedenle bakın yapraklardan neler yapılıyor belki sizlerde denersiniz.....
  3. Karpuzdan Gül Yapımı (Video)

Sevgili melekler, Yemek yapmak hem beceri,hem sabır,hem sevgi işidir.İstemeden zorla yapılan yemeğin ne kadar tadı olabilir ki?Yaptığımız yemeklerin ev halkı ve misafirlerimiz tarafından beğenilmesi de çok hoşumuza gider. Yemeğin beğenilmesinde lezzeti kadar albenisi de büyük önem taşır.Ufak tefek dokunuşlar,şıklıklar yemeği görsel bir şölen haline getirir. Bu işi en iyi yapanlar ise bu...
  4. Kurdele nakışı gül yapımı

Arkadaşlarım ben kurdeladan nakışı ile gül yapmak istiyorum bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?

Sayfayı Paylaş