gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gül Yüzünü İlahisi sözleri burada kızlar

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gül Yüzünü İlahisi Gül yüzünü rüyamızda
    Gürelim ya RESULALLAH
    Gül bahçene dünyamızda
    Girelim ya RESULALLAH
    Sensin gönüller sultanı
    Getiren yüce Kur'anı
    Uğruna tendeki canı
    Verelim ya RESULALLAH
    Aşkınla yaşarır gözler
    Hasretinle yanar özler
    Mubarek ravzana yüzler
    Sürelim ya RESULALLAH
    Veda edip masivaya
    Yalvarıp yüce Mevlaya
    Şefaat - Mustafa' ya
    Erelim ya RASULALLAH
    Levleke dedi sana hak
    Bağışla yüzümüze bak
    Huzurullaha yüzü ak
    Varalım ya RASULALLAH
    Derviş derki kardeşlere
    Çok selavat ver kardeşlere
    Gül yüzünü göre göre
    Ölelim ya RASULALLAH

Gül Yüzünü İlahisi sözleri burada kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güldür Gül İlahisinin sözleri burada kızlar

Güldür Gül İlahisinin sözleri burada kızlar

bugün ben şahımı gördüm ilahi bugün ben şahımı gördüm ilahisi Bugün ben şâhımı gördüm çeşmi cemâli güldür gül Gül olanın aslı güldür peygamberin nesli gül Kusuru gül yaşı güldür toprağı gül taşı güldür Girdim şahın bahçesine cümlesi aşı güldür gül Asmasında gül dalları kovanında gül balları Ağacında gül hâlleri servi pınarı güldür gül Arkı akar çarkı döner gülden değirmeni döver Yine...
  2. seni sordum ilahisi sözleri burada

seni sordum ilahisi sözleri burada

Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına Seni sordum ey resul seni sordum dün gece Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar Sana gelen yollarda gözlerimi oydular Sana geldim ey resul sana geldim dün gece Gösterdiler camini o kutlu mekanını Gösterdiler evini kokun dolu haneni...
  3. Sürgün İlahisi burada kızlar

Sürgün İlahisi burada kızlar

Sürgün İlahisi Ben Bir Sana Aşik Saqna Vurgunum Kalmadi Mecalim Inan Yorgunum Bitin Artik Benim Dünya Sürgünüm Al Beni Yanina Ya Sullah Basbeni Bagrina Yahabiballah Dizlerim Tutmuyorb Gözlerim Fersiz Lal Olmuş Dillerim Lehçen Yeteriz Geçmiyor Bir Günüm Bir Anim Sensiz Albeni Yanina Yasulallah Basbeni Bağrina Ya Habiballah Vallahi Ben Yetim Kalmiş Gibiyim Ayaktayim Amma ölmüş Gibiyim...
  4. gül yüzünü ruyamızda ilahisi

gül yüzünü ruyamızda ilahisi

gül yüzünü rüyamızda ilahisi Gül yüzünü rüyamızda Görelim ya Rasulellah Gül bahçene dünyamızda Girelim ya Rasulellah Sensin gönüller sultanı Getiren yüce Kur'anı Uğruna tendeki canı Verelim ya Rasulellah Aşkınla yaşarır gözler Hasretinle yanar özler Mubarek ravzana yüzler Sürelim ya Rasulellah Veda edip masivaya Yalvarıp yüce Mevlaya Şefaat - Mustafa' ya Erelim ya Rasulellah...
  5. ''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

rabbim Allah diyeceğim, ilahisi, sözleri, nedir, nasıl bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Rabbim Allah Diyeceğim'' ilahisinin sözlerini merak edenler için ekliyoruz melekler :) RABBİM ALLAH DİYECEĞİM İnse başıma bin yumruk Rabbim Allah diyeceğim Aksa kanım oluk oluk Rabbim Allah diyeceğim Yusuf gibi düşsem suya Atsalar beni kuyuya Nice şeref duya duya Rabbim Allah...

Sayfayı Paylaş