gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gülay - Cesaretin Var mı Aşka? (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cesaretin varmi aska akor cesaretin varmı aşka akor var mı aşka notaları var mı tab Am Em F G Am

Am

Bi gün bi çılgınlık edip

Dm

Seni sevdiğimi söylesem

Am

Alay edip güler misin,

E
    Yoksa sen de sever misin?

(Am Em F G E Am)

Am

Cesaretin var mı aşka

E

Çarpıyor kalbim bir başka

F

Sen de böyle sevsen keşke

E Am

Desen bana yar...

(Am E F E Am Em F G E Am)

Am

Konuşmadan gözlerinle

Dm

Beni sevdiğini söylesen

Am

Yüreğime gözlerini

E

Ölene dek mühürlesem

Am

Cesaretin var mı aşka

E

F

E Am

Desen bana yar...

(Am E F E Am Em F G E Am)

Am

Cesaretin var mı aşka

E

F

E Am

Desen bana yar...

Gülay - Cesaretin Var mı Aşka? (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. Aşka yakın mısınız,uzak mı?

Aşka yakın mısınız,uzak mı?

Ben aşkın kitabını yazarım diyenlerden misiniz, yoksa aşkın a'sından bile anlamayanlardan mı? Antropolog Helen Fisher, "Why We Love: The Nature and Chemistry of Romantic Love" (Neden Seviyoruz: Aşkın Kimyası ve Doğası) adlı kitabında aşk ile ilgili çok basit konuları ele almış. Yepyeni açıklamalarla ele aldığı aşkı bakın nasıl anlatıyor Fisher ve neler öneriyor... Ruh eşi mi?...
  3. GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

caddelerde rüzgar akor caddelerde rüzgar tab akor notaları gitar notaları gitar Am Caddelerde rüzgar aklımda aşk var Dm Gece yarısında eski yağmurlar Am Şarkı söylüyorlar sessiz usulca E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Am Deli dolu günler hayat güzeldi Dm Kahkahalarıyla günler geçerdi Am Ellerim uzanmaz dokunamam ki E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Dm O da özlüyormuş benim bir tanem...
  4. Onur Akın - Seni Aşka Yazmalı(akor)

Onur Akın - Seni Aşka Yazmalı(akor)

Em F Em Gecenin karasında soluğum ayaz Em F Em Şehrin ışıklarıda ısıtmaz beni Am Em Hicranımı yollara dedim diyeli Am G F Em Dilimdeki her şarkı söylüyor seni Em Hey bakışı sevdalı Em Hey duruşu yaralı Am G Seni kimden sormalı F Em Sen aşka yazmalı Em F Em Yılların yorgunuyum başım çileli Em F Em Dört mevsim on iki ay kuşanmaz beni Am Em Her cevapsız soru benden sorulur Am G F Em...
  5. Grup 84 - Yüzün Var Mı - AKOR (versiyon 1)

Grup 84 - Yüzün Var Mı - AKOR (versiyon 1)

yüzün varmı akor yüzün var mı tab am f e am f e ben oyuncak değilim ben kırılgan biriyim am f e neden beni bulur hep bu ayrılıklar dm f e ben de bir gün gülecek miyim am f e am f e ben huzursuz biriyim ben sulu gözün tekiyim am f e neden sana düşer hep bu ayrılıklar dm...

Sayfayı Paylaş