gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülay Pınarbaşı kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülay pınar başı kimdir, hayatı, biyografi, filmleri, hakkında bilgiler
    Merhaba Melek'ler...

Bu yazımızda sizlere başarılı oyuncu Gülay Pınarbaşı hakkında bildiğiniz ve bilmediğiniz bilgileri sunuyoruz:)

Gülay Pınarbaşı, 1969’da Karaman’da doğdu. İlk ve orta dereceli eğitimini Konya’da tamamladıktan sonra, Ankara Gazi Yüksek Hemşirelik okulunu kazandı.
    1989 yılında mankenliğe başlayıp, bir yıl sonra, 1990’da, “Miss Globe Türkiye Güzeli” seçildi. Bundan sonraki dönemde birçok televizyon dizisinde ve filmde rol aldı. “Ölümsüz Diriliş” ve “Kelebekler Sonsuza Uçar” gibi dini ağırlıklı filmlerde başrol oynadı. 1991-1993 yılları arasında Aktüel Kreasyon isimli dergide Moda Editörlüğü ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptı.
    1993 yılının Nisan ayında mankenliği bıraktı. İslami yaşam tarzını seçtiğini ifade eden Pınarbaşı, örtündü, Refah Partisi'nin kongrelerine katıldı ve Harun Yahya cemaatinde bulundu.
    1993 da Vakit gazetesine köşe yazıları hazırlamaya başladı. 1994 Şubat’ında Refah Partisi’ne katıldı.
    Çalışmalarını halen sürdürmekte olan Pınarbaşı’nın Milli Gazete’de ve Mektup, Genç Birikim, Anadolu Gençlik gibi dergilerde düzenli olarak makaleleri yayımlanmaktadır.

Rol aldığı filmler

Film Adı Yılı Karakter Adı Benim Zaferim 1991 Meral İki Kızkardeş 1992

İskilipli Atıf Hoca/Kelebekler Sonsuza Uçar 1992 Mine

Gülay Pınarbaşı kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toptan perakende -gülay çanta

Toptan perakende -gülay çanta

gülay çanta çanta toptancısı bayan toptan toptancıları bursa toptan Yetkili : İrfan GÖRÜŞÜN...
  2. Gülay - Cesaretin Var mı Aşka? (akor)

Gülay - Cesaretin Var mı Aşka? (akor)

cesaretin varmi aska akor cesaretin varmı aşka akor var mı aşka notaları var mı tab Am Em F G Am Am Bi gün bi çılgınlık edip Dm Seni sevdiğimi söylesem Am Alay edip güler misin, E Yoksa sen de sever misin? (Am Em F G E Am) Am Cesaretin var mı aşka E Çarpıyor kalbim bir başka F Sen de böyle sevsen keşke E Am Desen bana yar... (Am E F E Am Em...
  3. Valla Kanyonu(Pınarbaşı/Kastamonu)

Valla Kanyonu(Pınarbaşı/Kastamonu)

valla kanyonu pınarbaşı kastamonu kastamonu kanyonu kanyonları kanyon Küre Dağları içerisinde yeralan kanyonların en büyüğü Valla Kanyonu'dur. Uzunluğu yaklaşık 10 km ye varan kanyonun 1120 metreye ulaşan derinliği vardır. Pınarbaşı'nda bulunan kanyonda dar ve uzun koridorlar boyunca akan su bazen çağlayan halinde düşüyor, bazen de gölcükler ve devkazanları oluşturuyor. Valla...
  4. 2012 Gelin Takı Modelleri Gülaylar Altın

2012 Gelin Takı Modelleri Gülaylar Altın

gelin takıları gelin takı setleri 2012 gelin takı modelleri 2012 Adettendir, genelde gelin hanıma eşinin ailesi tarafından takı seti hediye edilir melekler :) Tabi bu konuşmaya bağlıdır ama umumiyetle böyledir. Gelin bazen incili bir takım da isteyebilir, gelinlikle takmak için. Ya da tarbzon dediğimiz yöresel bir takı çeşiti. Bazen de her zaman kullanabileceği daha sade ve modern tarzda...
  5. Gülay Hançer Gökhan Keser'in sevgilisi çıktı !

Gülay Hançer Gökhan Keser'in sevgilisi çıktı !

İşte Benim Stilim yarışmacısıyla adını duyuran Gülay Hançer’in 2013 yılının yaz ayında Gökhan Keser’le aşk yaşadığı öğrenildi. Çiftin aşk haberi gündeme bomba gibi düşerken Gülay hançer'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki Gülay Hançer kimdir? İşte Benim Stili'im stil kızı hakkında tüm detaylar haberimizde... Gökhan Keser'in geçen hafta İşte Benim Stilim yarışmasından elenen Gülay...

Sayfayı Paylaş