gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Gülben’le barıştı

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Demet Akalın, bayramın ikinci günü Etiler’deki Keops Bar’da sahneye çıktı. Sahne öncesinde bir basın toplantısı düzenleyen Akalın, dargın olduğu, konuşmadığı Gülben Ergen’e bayram mesajı çektiğini söylerken, Ergen’den de cevap olarak güzel bir yanıt aldığını belirtti. Demet Akalın, "Ben zamanında Gülben Hanım’a bir cadalozluk yapmıştım bu yüzden küsmüştük. Ben küçük olarak mesaj çektim ama şimdi barıştık" diye konuştu.

Gülben’le barıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barış AKARSU

Barış AKARSU

Barış AKARSU;29 Haziran 1979 gününün sabah ezanında o umut dolu gözlerini açarak dünyaya gelir.Annesi HAtice AKJARSU ve babası Selahattin AKARSU`nun ilk evlatları olan Barış Zonguldak`ta doğar.Sevgi dolu bir ailenin sevgi dolu çocuğu olur Barış.Adı gibi Barış dolu bir çocukluğu ve hayatı vardır.Çok sıkıntılar içinde yaşamasına rağmen haytlatını,umutlarını hiç yitirmemiştir,Barış.Yeri gelir...
  2. Barış / barışmak

Barış / barışmak

Bir kimseyle sulh yapmak yahut iki tarafın barış yaptığını görmek aradaki ihtilafların derinleşmesine; Barış yapmak bazen daha hayırlı bir işi tercih etmeye, Bir kimseyi yahut insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayetee, haklı olan tarafa çağırmaya; Dargın olduğu biriyle barışmak o kimsenin nukukunu gözetmeye, Birbiriyle küs olan insanları barıştırmak hayırlı...
  3. Barış Turizm

Barış Turizm

zile canlar turizm zile barış turizm canlar barış erzincan Firma: Barış Turizm Firma Gerçek Adı: Barış Tur Sey. Hay. Gıda Ürün San. Ltd. Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Zeki Özdemir Genel Müdür: Zeki Özdemir Merkez Adresi: Otobüs Terminali No:15 Erzincan İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 05 94 Tel 2: (212) 658 05 95 Web: www.baristurizm.com Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme...
  4. küsler barıştı

küsler barıştı

kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı mı kıvanç tatlıtuğ azra akın barıştı iki ünlü güzellerimizden Azra Akın ile Zeynep Tokuş artık dargın değiler..... AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI TÜRKİYE DIŞINDA YEDİ AYRI ÜLKEDE ÇEKİLEN, TRT'DE YARIN BAŞLAYACAK OLAN AYRILIK DİZİSİNİN TANITIMI YAPILDI. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Azra Akın, Kaan Urgancıoğlu, Zeynep...
  5. Barış Sözleri

Barış Sözleri

Barış Sözleri arıyorum şöyle yeni ve gerçekten de barışı anlatan Barış Sözleri olursa çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş